Podwójna Spirala DNA – harmonijny porządek w życiu

Spirala jest symbolem życia i śmierci, tęsknoty za jednością z wszechświatem i sobą samym. Symbolizuje kolisty porządek wszechświata, ewolucję.

Odruchowe rysowanie spirali w kierunku odśrodkowym (zaczyna się w środku i rozwija się na zewnątrz) oznacza, że coś z podświadomości, sfery ukrytej zmierza ku powierzchni, rozwija się, dojrzewa do przejścia w świat materialny. To rozwój życia w przyrodzie, dzień i noc, przemijanie i droga do obranego celu, wyjście z labiryntu.
Rysunek spirali dośrodkowej (zaczyna się na zewnątrz i kieruje ku środkowi) to wejście w labirynt podświadomości i podróż w nieznane w poszukiwaniu wewnętrznej inspiracji, siebie.

spirala

Jak widać już dwuwymiarowy wizerunek spirali emanuje dużą energią, a trójwymiarowa jej forma to potężne remedium radiestezyjne, emanujące energią swojego kształtu.

SOTIS29S

Podwójna Spirala DNA – mini, którą możesz nabyć TUTAJ >>

Na rynku ezoterycznym nosi nazwę Podwójna Spirala DNA. Jest to kombinacja dwóch spiral:

 • lewoskrętnej (żeńskiej) która rozprasza wszystko co pragniemy usunąć z naszego życia (choroba, niepożądane zdarzenia, emocje). Stosuje się ją w przypadku samoobrony, omiatając „przeciwnika” od głowy do stóp ruchem lewoskrętnym, w ten sposób możemy również oczyścić swoje ciało z negatywnych energii.
 • prawoskrętnej (męskiej) która kumuluje energię i używamy jej do stwarzania w świecie materialnym. Pomaga zrealizować pragnienia i sprawia, że rośliny piękniej rosną. W celu przywrócenia równowagi energetycznej organizmu i naładowania go dodatkową dawką energii omiatamy ciało od stóp do głowy ruchem prawoskrętnym.

Kształt spirali emituje niezwykle silną wibrację, tworząc strumień łączący energię Nieba i Ziemi, dzięki czemu miejsce gdzie się znajduje zostaje naładowane energią życiową. Większe spirale wieszamy w centrum domu, pomieszczenia. Nie bez znaczenia jest materiał, z którego wykonana jest spirala. Miedź i złoto są doskonałymi przewodnikami energii.

SOTIS28PZ

Podwójna Spirala DNA – pozłacana, duża. Możesz ją nabyć TUTAJ >>

Połączenie dwóch spiral prawoskrętnej i lewoskrętnej to potężny energetyzator, swoista pompa energetyczna. Powoduje wzrost biowitalności człowieka około 300-400 %. Emituje ze swoich biegunów fiolet i biel radiestezyjną w promieniu około 3 metrów.
FIOLET – korzystnie oddziałuje na szyszynkę, zakłócenia pracy śledziony, niestrawność, niedomaganie pęcherza, nerek, dolegliwości reumatyczne, tonizuje pracę serca, oczyszcza krew, usuwa toksyny, stymuluje wytwarzanie leukocytów. Eliminuje irytację, nerwowość, nieuzasadniony lęk, strach, niepokój.
BIEL – działa harmonizująco, pobudza organizm do walki z chorobą, uaktywnia czynniki odpornościowe organizmu.

Korzyści ze stosowania Podwójnej Spirali DNA są niesamowite!

 • powoduje wzrost sił witalnych, usuwa zmęczenie i stres.
 • poprawia koncentrację – szczególnie polecana podczas nauki, jazdy samochodem, pracy przy komputerze.
 • eliminuje szkodliwe promieniowanie
 • pomaga osiągnąć spokój i rozwagę
 • przyśpiesza regenerację organizmu
 • rozwija intuicję

Spiralę DNA stosujemy przy niedoborach energii. Zmęczenie, osłabienie czy choroby domowników to sygnały aby podnieść lub zrównoważyć poziom energii.

Jak już wspomnieliśmy, Spirala DNA jest doskonałym, silnym remedium:

 • oczyszcza mieszkanie ze złych energii
 • harmonizuje i wzmacnia energię pomieszczenia
 • w pracy daje otwarty umysł i lepszą atmosferę
 • w sypialni zapewnia zdrowy, spokojny sen

Spirala DNA doskonale nadaje się na prezent dla najbliższych, których pragniemy wesprzeć w wielkiej wędrówce, zwanej ŻYCIEM. Zapraszamy do CzaroMarowej Galerii TUTAJ >> Tam znajdziecie duże i małe spirale, stosownie do sposobu ich używania :)

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (6 głosów, średnia: 2,33 z 5)
Loading...