Deklaracja Pragnienia do przyciągnięcia obfitości na Pełnię Księżyca w znaku Byka

Dziś o godz. 13.05 będzie pełnia Księżyca w znaku Byka. Być może już od jakiegoś czasu odczuwasz na siebie jej wpływ :) Ta pełnia Księżyca niesie ze sobą wiele możliwości i doświadczeń w nauce, namiętność i kreatywność. Sprawy związków osobistych stają się teraz bardzo istotne. To bardzo emocjonalny czas, idealny na romanse i rozbudzanie namiętności w związkach.

Każda pełnia Księżyca jest czasem kumulacji i obietnicą spełnienia tego, co rozpoczęliśmy w czasie zeszłego nowiu. Działania rozpoczęte w czasie pełni w Byku trwają najdłużej, a ich wartość z czasem będzie wzrastać, lecz trudniej będzie wprowadzać w nie dodatkowe zmiany. Pełnia Księżyca w Byku to też czas na docenienie tego, co udało nam się osiągnąć do tej pory i przyciągania do siebie jeszcze większej obfitości.

Czy masz coś, czego pragniesz? Nie przejmuj się, jeśli jest tego wiele! Zapal świecę, weź czystą kartkę papieru i zapisz na niej swoją Deklarację Pragnienia.

DEKLARACJA PRAGNIENIA

Jestem w trakcie przyciągania tego wszystkiego, co muszę wykonać, wiedzieć czy też mieć, aby moje idealne pragnienie mogło się zrealizować.

…. (tu wpisz listę rzeczy, których pragniesz) …

Prawo Przyciągania zaczyna zarządzać wydarzeniami i organizować je w taki sposób, aby moje pragnienie mogło się spełnić.

Przeczytaj treść swojej Deklaracji Pragnień na głos. Zastanów się, jak się czujesz. Czy jest to niepokój? Czy też sprawiła, że czujesz się świetnie? Jeśli nie, przyjrzyj się ponownie swojej deklaracji i popraw ją tak, abyś po jej przeczytaniu poczuł się lepiej – będzie to oznaczało, że podniosłeś swoją wibrację. Pamiętaj, Twoje afirmacje nie będą pozytywne, jeśli będziesz się w nich mijać z prawdą. Prawo Przyciągania reaguje na emocje wywołane przez afirmacje. Im będą pozytywniejsze, tym większą energię dasz swym pragnieniom na ich manifestacje w świecie fizycznym.

Kiedy już stwierdzisz, że Twoja lista pragnień, sprawia, że czujesz się zadowolony i szczęśliwy, powiedz na głos:

Pozwalam sobie na to. Myślę, że jest to całkowicie możliwe do osiągnięcia i mogę to mieć!

Odczytuj tę listę przed zaśnięciem i jeśli masz taką możliwość, zaraz po przebudzeniu. Niech sprawia, że czujesz się dobrze, że zasługujesz na wszystko, czego pragniesz i co najważniejsze – to wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak przyciągać do siebie rzeczy, których chcesz, sięgnij po książkę Michaela J. Losiera „Sekret Prawa Przyciągania” lub inny poradnik o Prawie Przyciągania. Korzystaj z każdej okazji, którą przyniesie Ci życie, by przybliżyć się do ich całkowitej realizacji. Do spełnienia :)

blog

Szczęśliwej Pełni!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...