Już jest CzaroMarownik 2016 – Twój Magiczny Kalendarz

Już jest! Już do nas dotarł nowy CzaroMarownik 2016. Wygląda wspaniale! Jest jeszcze piękniejszy od CzaroMarownika z wcześniejszej edycji, który przecież również bardzo mi się podobał. Twarda oprawa, piękne kolory i to niezwykłe, magiczne wnętrze! Posiada też praktyczną zakładkę w postaci różowej tasiemki.

Tym razem dłuższe artykuły zebrane są w tylnej części CzaroMarownika, tak więc nic nie rozdziela od siebie poszczególnych miesięcy, tak jak to było we wcześniejszej edycji. Coraz ciekawiej wygląda Magiczny Niezbędnik zamieszczony na końcu CzaroMarownika 2016. Z nowości m.in. pojawiły się w nim urocze mandale do samodzielnego kolorowania :) Twój Magiczny Kalendarz nabierze bardzo osobistego charakteru. Rzeczywiście chce się go mieć zawsze przy sobie w podręcznej torebce :)

blog11

CzaroMarownik 2016, jak w latach poprzednich, zawiera szczegółowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku oraz informacje o fazach Księżyca na każdy dzień. Dzięki jego podpowiedziom nie przegapisz żadnego magicznego święta ani żadnej pełni Księżyca do swoich czarów! To magiczny niezbędnik, który zawsze będziesz mieć pod ręką, z zaklęciami, rytuałami i magicznym rękodziełem. Zadbasz z nim o swoje ciało i ducha, dzięki wielu ciekawostkom i poradom. Zawiera również miejsce na osobiste notatki. A jego wygląd, piękne kolory po prostu cieszą oko!

blog22

Mówiąc krótko, nowy CzaroMarownik 2016 jest cudowny! I wspaniale prezentuje się w środku:

przykl_stron

Nie zwlekaj i zamów już dziś, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, bo jest to inspirujący kalendarz księżycowy, który sprawi, że z każdego dnia wyciągniesz maksimum korzyści!

ZAMÓW CZAROMAROWNIK 2016 >>

czaro_marownik

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...