Już możesz zamówić swój CzaroMarownik 2016!

Już możesz zamówić nowy CzaroMarownik 2016! To już 4 edycja Twojego Magicznego Kalendarza. Debiutował on w 2013 roku i pomiędzy pierwszym a tegorocznym wydaniem przeszedł ogromną przemianę. Miękka, kołowa oprawa zmieniła się twardą obwolutę, pojawił się kolor w środku, tasiemka, dodatkowe miejsce na notatki, a to wszystko dzięki cennym wskazówkom Użytkowników jego poprzednich wydań.

czaro_marownik

W tym roku CzaroMarownik 2016 ma być jeszcze piękniejszy i bardziej magiczny! Z wnętrzem w nowych kolorach, w twardej oprawie, z tasiemką kolorystycznie dopasowaną do wiodącego koloru tegorocznej edycji. W środku znajdziesz horoskop na 2016 rok, kalendarz z informacjami o imieninach, świętach i o fazach księżyca na każdy dzień, co znacznie ułatwi Ci planowanie swoich czynności i swojego czasu.

Do tego zawiera on długie i krótkie artykuły z zaklęciami i rytuałami, podpowiedziami na wykonanie magicznego rękodzieła, bo CzaroMarownik 2016 jest również magicznym niezbędnikiem, który zawsze możesz mieć pod ręką.

Dzięki niemu nie przegapisz żadnej pełni Księżyca do swoich czarów, nie ominiesz żadnego magicznego święta, a na dodatek znajdziesz w nim podpowiedzi na to, w jaki sposób je celebrować.

Oto podgląd tego, jak CzaroMarownik 2016 będzie wyglądać w środku:

Zobacz też więcej przykładowych stron z CzaroMarownika 2016 >>

Jak Ci się podoba? Osobiście nie mogę się go doczekać i bardzo podoba mi się szmaragdowy kolor tegorocznego wydania. :) Oprócz wielu ciekawostek i inspirujących porad, będzie miał miejsce na osobiste notatki oraz nowość w tej edycji: mandale do samodzielnego pokolorowania. Podobno samodzielne malowanie mandal jest bardzo relaksujące, a dzięki nim Twój Magiczny Kalendarz nabierze jeszcze bardziej osobistego charakteru.

Zamawiając CzaroMarownik 2016 już teraz, otrzymasz prezent! Pierwszy tysiąc posiadaczy CzaroMarownika 2016 otrzyma śliczny magnes, którego wygląd pokazuje poniższe zdjęcie:

czaromagnes1

Jeśli umieścisz magnesik na swojej lodówce, jego przekaz będzie Cię inspirować każdego dnia! To nie wszystko, bo szykujemy dla Ciebie kolejne niespodzianki związane z CzaroMarownikiem 2016! Napiszę o nich już niedługo :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (4 głosów, średnia: 4,50 z 5)
Loading...