Zapraszamy na Warsztat Matrycy Energetycznej

Czy słyszałeś kiedyś o takich pojęciach jak Matryca Energetyczna, Dwupunkt, Synchronizacja Kwantowa? Być może zetknąłeś się z nimi w którejś z wcześniejszych lektur (w CzaryMary.pl znajdziesz cały dział z książkami poświęconymi tej tematyce). Te nazwy są współczesnymi określeniami metodologii, w których podstawą do powodowania korzystnej zmiany są fotony, czyli najmniejsze cząstki energii.

W oparciu o najnowsze odkrycia fizyki kwantowej wszelką materię, także człowieka, można dostroić do optymalnych wibracji. W ujęciu kwantowym każdy człowiek jest matrycą, na której zapisane są wszystkie informacje z jego życia, doświadczenia i emocje. Dzięki temu możesz w prosty sposób zmienić wibrację swojego życia poddając się kilku ważnym zasadom.

Jeżeli chcesz to zrobić dla siebie i spowodować zmianę Twojej matrycy wystarczy, byś nauczył się współpracować ze swoim świadomym i nieświadomym umysłem.  Jak to zrobić? W najbardziej efektywny sposób: nauczyć się na warsztatach od doświadczonego praktyka i trenera, bo wiedza przekazywana przez nauczyciela jest zupełnie czymś innym, niż sucha teoria – zapraszam Cię na Warsztat Matrycy Energetycznej, który w październiku i listopadzie odbędzie się w czterech miastach w Polsce:

Poznań (10-11.X), Warszawa (17-18.X), Białystok (7-8.XI), Kielce (21-22.XI)

Prowadzi go Barbara Światkowska, Certyfikowany Trener Rozwoju Osobistego, Trener NLP oraz Praktyk Kinslow System and Quantum Entrainment. Bądź na Warsztatach, by nauczyć się pozytywnie programować siebie i swoje życie!

lekki

Dzięki warsztatowi Matryca Energetyczna praktycznie nauczysz się jak:

  • Właściwie wykonywać dwupunkt – synchronizację kwantową i jak je efektywnie stosować;
  • Transformować ograniczające Cię wzorce informacji, przekonania i programy, które utrudniają osiąganie wyznaczonych celów;
  • Odnaleźć i rozszerzyć „przestrzeń serca”;
  • Pozbywać się niechcianych emocji, stresu, lęków, dotyczących ludzi, spraw, sytuacji z Twojego otoczenia;
  • Korzystnie wpływać na swoje zdrowie, zdrowie innych, także na odległość;
  • Uzyskiwać informacje zawarte w polu morficznym dla szybkich i trafnych decyzji;
  • Wyzbyć się blokad dotyczących spraw osobistych, finansów, dobrych relacji z bliskimi;
  • Uzyskać stan harmonii szybko i trwale;
  • Odkryć i zaakceptować siebie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WARSZTATACH MATRYCA ENERGETYCZNA >>

Z tym wszystkim od podstaw i krok po kroku spotkasz się podczas warsztatu, tak byś miał pewność, czego się nauczyłeś i jak to stosować. Dzięki nowej wiedzy Twoje sprawy nabiorą innego biegu, a Ty zyskasz dystans do tego, co Cię w życiu spotyka.

Zapraszamy!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...