18-20.09 zapraszamy na stoisko Wydawnictwa Illuminatio na targach w Katowicach

Już w najbliższy weekend, w dniach 18-20 września 2015 roku w Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek przy placu Sejmu Śląskiego 2, odbędą się XLII Targi BLIŻEJ ZDROWIA, BLIŻEJ NATURY. Zapraszamy Cię na katowickie targi tym bardziej gorąco, bo na pierwszym piętrze, zaraz po lewej stronie przy głównych schodach, znajdziesz stoisko zaprzyjaźnionego z nami Wydawnictwa Illuminatio!

Dwaj przesympatyczni przedstawiciele wydawnictwa, Robert i Marek, pomogą Ci odnaleźć w bogatej ofercie tytuły na tematy, które najbardziej Cię interesują lub po prostu wskażą Ci te aktualnie najbardziej poszukiwane przez innych Klientów. Tematyka targów dotyczy zdrowia i naturalnych sposobów na jego zachowanie i większość książek będzie właśnie z nią związana, jednak wiemy, że na stoisku Wydawnictwa Illuminatio znajdziesz również książki o rozwoju duchowym, białą szałwię do oczyszczania energetycznego, jak również poradniki magiczne.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PRODUKTY,

KTÓRE ZNAJDZIESZ NA STOISKU WYDAWNICTWA ILLUMINATIO >>

Targi to świetna okazja, by osobiście zajrzeć do interesującego tytułu – zbadać go organoleptycznie ;) – i samodzielnie stwierdzić, czy to właśnie tej wiedzy teraz szukasz (Twojej uwadze polecam naprawdę wartościowe tytuły, jak Dynamika astralna i Magija współczesna).

Jeśli masz możliwość odwiedzić katowickie targi, odszukaj stoisko sygnowane poniższym logo:

illum-logoPowiedz, że się znamy z magicznego sklepu CzaryMary.pl :) Zapraszamy Cię serdecznie!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...