Jak dobrać sobie kamień na szczęście?

Kryształy i kamienie były używane jako amulety i talizmany dla tysięcy lat. W rzeczywistości uważa się, że ludzie nosili kolczyki i naszyjniki, zanim zaczęli nosić ubrania. Podczas wypraw krzyżowych wielu żołnierzy niosło kamienne talizmany z runicznymi zapisami. Ważny był dla nich karneol, ponieważ ten rodzaj kamienia był związany z Marsem – bogiem wojny. Żołnierze uważali, że karneol czyni ich dzielnymi w boju i chroni przed krzywdą.

Kamień

Wybór kamienia lub kryształu. Który będzie najlepszy?

Istnieje wiele innych sposobów na wybór właściwego kamienia.

 1. Odczucia energetyczne. Najlepszy kryształ lub kamień do użytku to taki, który do Ciebie przemawia. Może zostać przez Ciebie znaleziony, zakupiony, lub otrzymany w prezencie. Może spodobać Ci się jego kolor, kształt, rozmiar lub tekstura. Możesz go dobrać według swojego znaku urodzenia. Jeśli czujesz, że jest to odpowiedni kamień dla Ciebie, to powinieneś go mieć.
 2. Psychometria. Na czym polega i jak ją wykonać? Trzymaj kamień w luźno zaciśniętej pięści albo między złączonymi dłońmi i doświadczaj wrażeń jakie do ciebie płyną. Niektóre kamienie wywołają w tobie poczucie komfortu i spokoju, podczas gdy inne wzbudzą złość i agresję. Wiele kamieni wydaje się być pełnymi zabawy i śmiechu, ale od niektórych można wyczuć smutek. Wybierając sobie kamień na amulet bądź talizman, kieruj się swoimi potrzebami.
 3. Ustalenie na podstawie daty urodzenia liczby odnoszącej się do barwy. Jak to się robi? Oblicz sumę powstałą z dodania cyfr swojej daty urodzenia i zredukuj ją do jednej liczby. Uwaga, wyjątkiem są liczby 11 lub 22, które traktujemy jako mistrzowskie. Oto przykład dla kogoś urodzonego w dniu 9 grudnia 1946 r.:
  • 12 + 9 +1946 = 1967
  • 1967: 1 + 9 + 6 + 7 = 23.
  • Dodajemy 2 i 3 co razem, daje nam 5.
 4. Oto przykład, który daje nam liczbę mistrzowską: 29 lutego 1944:

  • 2 + 29 + 1944 = 1975

  • Gdy zsumujemy 1 + 9 + 7 + 5, otrzymujemy 22. Ponieważ wynik 22 jest liczbą mistrzowską, zatrzymujemy się w tym momencie i nie zmniejszamy go dalej.

 5. Każda liczba odnosi się do barwy:

1066751. CZERWONY: Czerwone kamienie odnoszą się do pasji, entuzjazmu i energii. Przykładami są rubin, granat i czerwony jaspis.

 

calciet32. POMARAŃCZOWY: Pomarańczowe kamienie dotyczą bliskości w związkach i osobistej satysfakcji. Przykładami są cytryn, karneol, pomarańczowy i szafir.

 

marmad-cytryn-surowe-kamienie3. ŻÓŁTY: Żółte kamienie odnoszą się do wyrażania udanych, radosnych aspektów życia. Przykładami są żółte beryl, żółty topaz i cytryn.

 

824. ZIELONY: Zielone kamienie odnoszą się do wytrwałej pracy i osiągnięć. Przykładami są szmaragd, oliwin i turmalin.

 

untitleddawww5. NIEBIESKI: Niebieskie kamienie zwiększają przejrzystość i pomoc w wyznaczaniu celów. Przykładami są lazuryt, niebieski szafir, agat mszysty, angelit.

 

Copper_sulfate6. INDYGO: Kamienie w kolorze indygo odnoszą się do troski o innych. Przykładami są sodalit, lapis lazuli, szafir, fluoryt.

 

images7. FIOLETOWY: Fioletowe kamienie odnoszą się do duchowej prawdy i wyższej świadomości. Przykładami są ametyst, granat i purpurowy rubin.

 

images8. RÓŻOWY: Różowe kamienie są pobudzającym i energetyzują. Umożliwiają postęp. Polecane są szczególnie dla dzieci. Przykładami są: różowy topaz i kwarc.

 

kwarc2_3209. PRZEZROCZYSTY: Jasne kamienie symbolizują czystą energię. Pielęgnują, są kochające i niosą ostateczny sukces. Przykładami są kryształ górski i diament.

 

hematyt-111. SREBRNY: Srebrne kamienie są spokojne i delikatne, sprzyjają kobietom. Hematyt jest tego dobrym przykładem.

 

images22. ZŁOTY: Należy używać złotego kiedy mierzysz wysoko. Złoto nie zna granic. Przykładem jest tu piryt i tygrysie oko.

 

Zatem kierując się powyższymi informacjami zapraszamy do CzaroMarowej Galerii. Z pewnością najdziesz TUTAJ >> swój magiczny, szczęśliwy kamień.

 

⇨ ZNAJDŹ SWÓJ KAMIEŃ NA CZARYMARY.PL

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (7 głosów, średnia: 4,57 z 5)
Loading...