29.08 Pełnia Księżyca Jesiotrów

W dniu 29 sierpnia 2015 r. o godz. 20:37 będzie pełnia Księżyca w znaku Ryb. To pierwsza z trzech pełni Księżyca nazywanych superpełniami: 29 sierpnia, 28 września i 27 października odległość dzieląca Ziemię i Księżyc będzie najmniejsza w ciągu roku. Tarcza Księżyca będzie jaśniejsza o około 30% i większa o blisko 14% niż zwykle.

wielkosc

Podczas takiej pełni Księżyca pływy będą o wiele silniejsze, i również jej wpływ na nas będzie bardziej odczuwalny. Możemy czuć się bardziej pobudzeni emocjonalnie, doświadczać zaburzeń snu lub przeciwnie – mieć bardzo wyraziste sny. Najlepszym sposobem, aby zrównoważyć w sobie tę energię, będzie bezpośredni kontakt z Ziemią: chodzenie czy tańczenie boso po trawie, medytacja na świeżym powietrzu oraz inne formy ruchu, jak marsz czy bieganie.

Sierpniowa pełnia Księżyca zwana jest Księżycem Jesiotrów, ponieważ w niektórych częściach świata trwa właśnie sezon połowu jesiotra, czasami nazywa się ją również Księżycem Jęczmiennym. To odpowiedni czas na wyrażanie wdzięczności za wszystko, co do tej pory otrzymaliśmy, za tegoroczne zbiory. Energie Pełni Księżyca Jesiotrów związane są też z hojnością i czasem przeznaczonym tylko dla nas i naszej rodziny.

Spełniaj swoje marzenia!

Zastanów się, czego tak naprawdę pragniesz i zapisz to na kartce w czasie dokonanym. Zapal świecę, najlepiej w takim miejscu, by widzieć i płomień świecy, i tarczę Księżyca w pełni. Pamiętaj, że sprzyja Ci cały Wszechświat! Masz nieograniczoną moc kreacji swoich marzeń. Wymów trzykrotnie swoje marzenie dodając za każdym razem „Niech tak się stanie dla najwyższego dobra i zgodnie z wolną wolą wszystkich”. Kartkę pozostaw leżącą przed palącą się świecą, a następnego dnia na jej odwrocie zapisz w punktach to, co należy jeszcze zrobić, by marzenie jak najszybciej się spełniło.

Sięgaj po marzenia i aktywnie działaj w kierunku ich manifestacji. Energia pełni Księżyca z pewnością doda Ci sił do ich spełnienia.

Szczęśliwej pełni!

mooon

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...