Informacje na każdym etapie realizacji zamówienia – czy to tylko bajka?

italian-landscape-mountains-natureMieszkająca za siedmioma górami, za siedmioma lasami Klientka złożyła zamówienie w CzaroMarowym sklepie. Możliwe, że nawet nie wiedziała, w jakiej wypełnionej magią i pozytywną atmosferą krainie znajduje się siedziba CzaroMarowego sklepu. Kraina ta leży w niewielkim kraju europejskim, na wschodnim krańcu tegoż kraju. Wieść niesie, że grasują tam białe niedźwiedzie, a Św. Mikołaj spędza swe wakacje.

Dzięki mocy komputerów, zasobom Internetu oraz tajemniczym meandrom, jakimi wędrują umysły CzaroMarowych informatyków, po złożeniu zamówienia nasza bohaterka dostała e-mail potwierdzający dotarcie zamówienia do sklepu. W treściach zawartych w wiadomości, niczym w Księdze Rodzaju, bohaterka odnalazła sens i zrozumienie wszelkich życiowych prawd. To jest, między innymi, listę wybranych produktów oraz dane adresowe, na które ma dotrzeć przesyłka.

Nasza dzielna bohaterka, wiedząc, że sklep z odległych krain pochodzi, lecz solidny jest i wart zaufania, zapłaciła za zamówienie szybką płatnością online. Z tego powodu, w dniu, gdy wysłane pieniądze dotarły na konto CzaroMarowego sklepu, do skrzynki Klientki dotarła kolejna wiadomość potwierdzająca to, musimy przyznać, możliwe, do przewidzenia zdarzenie.

W kolejnych dnia, na licu bohaterki zagościł radosny uśmiech – jeszcze więcej wiadomości przychodziło do niej. Nie musiała korzystać z pomocy magicznej kuli, wróżb z fusów od herbaty, czy pomocy zaprzyjaźnionej wróżki, by przewidzieć, co dalej działo się z jej zamówieniem.

To ciągle nie wszystko! Do skrzynki odbiorczej bohaterki przyszła bowiem również wiadomość wysłana w momencie, gdy nasi nieustraszeni pracownicy, z małą pomocą skrzatów, skompletowali i sprawdzili jakość produktów z jej wyjątkowego zamówienia, odprawili drobną magię wykorzystując moc przyciągania, oraz przekazali zamówienie do zapakowania. Nasza Klientka mogła spać spokojnie – dzięki tej wiadomości dowiedziała się, że został wystawiony dowód sprzedaży, czyli paragon bądź faktura. Wyjątkiem byłoby, gdyby Klienta wybrała odbiór osobisty i płatność przy odbiorze – wtedy małe skrzaty, które opiekują się CzaroMarowymi zamówieniami, niecierpliwie wyglądałyby przez okno, wypatrując, który z przechodniów może być naszą Klientką, a gdyby rozpoznały jej twarz wśród tłumów przewijających się pod CzaroMarowymi oknami, zostałby wystawiony dowód sprzedaży, a skrzaty mogłyby zająć się kolejnymi zamówieniami.

W kolejnym etapie na skrzynkę odbiorczą Klientki wpadła wysłana ekspresem wieść, która oznaczała, że nasi nieustraszeni pracownicy bezpiecznie zapakowali zamówienie, a obdarzone magiczną mocą skrzaty zaczarowały paczkę tak,  by jej zawartość przyniosła szczęście właścicielce. Klientka wiedziała, że od tej pory minąć miała krótka chwila, gdy jej paczka z CzaroMarowej galerii trafi do rąk przedstawiciela firmy dostarczającej. Czy firma ta dostarczy zamówienie lecąc na smoku? Czy może wyśle sowę, by zamówienie Klientki dotarło nocą? Wszystko zależy od rodzaju firmy dostawczej, na jaką zdecydowała się nasza bohaterka oraz od tego, jakie magiczne stworzenie jest na jej usługach.
Lecz uwaga, gdyby od otrzymania poprzedniej wiadomości minęło mniej niż 5 godzin, ten e-mail został pominięty. W ciągu kilku godzin nasza bohaterka dostałaby kolejną wiadomość dotyczącą zamówienia.

CzaryMaryPaczkaLeci

E-mail, który teraz dotarł do Klientki poinformował ją, że zamówienie z magicznymi produktami jest już w drodze. Jechało przemierzając góry i lasy, leciało pośród chmur, płynęło mniejszymi, lub większymi rzekami, opierając się dzielnie napotkanym niebezpieczeństwom. Dzięki skrzatom – pomocnikom, dotarło bezpiecznie.

Nasza bohaterka wyraziła zgodę na wykorzystanie numeru komórkowego celem informowania w sprawie realizacji zamówienia. Dzięki temu, chociaż to niezwykle jest ekscytujące, by dostawać nowe, pozytywne wiadomości, nie musiała sprawdzać skrzynki, otrzymała bowiem SMS o wysłaniu przesyłki (lub możliwości odbioru osobistego, gdyby to na odbiór, a nie na wysyłkę się zdecydowała).

Już zupełnie na koniec całej tej korespondencji, bohaterka otrzymała od galerii wieść z zapytaniem, czy jest już szczęśliwszym człowiekiem, czy zamówienie spełnia jej oczekiwania i pomaga zrealizować wszelkie marzenia oraz życiowe plany.

Morał tej opowieści jest krótki i wszystkim znany:
Kupuj w sklepie CzaryMary, który jest lubiany!

Dla wielbicieli faktów i informacji przekazanych w zwięzłej formie, powyższą treść należy czytać jako: wprowadziliśmy dwie nowe wiadomości o stanie skompletowania zamówienia. Wiadomości, jakie otrzymają kupujący w CzaryMary.pl to:

  1. Wiadomość nr 1 – potwierdzenie złożenia zamówienia
  2. Wiadomość nr 2 – informacja o zaksięgowaniu wpłaty w przypadku płatności z góry
  3. [Nowość] Wiadomość nr 3 – informacja o skompletowaniu zamówienia
  4. [Nowość] Wiadomość nr 4 –  informacja o spakowaniu przesyłka
  5. Wiadomość nr 5 – informacja o wysłaniu zamówienia lub możliwości odbioru osobistego

 

171998861

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...