Archanioł Michał pomoże z koszmarami sennymi

Czy miałeś kiedyś sen tak straszny, że po przebudzeniu czułeś się całkiem rozbity i pozbawiony wszelkich sił? Gdy śnią Ci się koszmary, jesteś wyczerpany, bo maleje Twój poziom energii i wibracji. Kiedy tak się dzieje, przechodzisz we śnie do miejsca o słabych, negatywnych wibracjach, w których mieszkają Twoje lęki.

Co może być powodem koszmarów? Sytuacje stresowe w rodzinie i pracy, ale też gazety i telewizja. Wystarczy, że włączysz wieczorne wiadomości, a zaleje Cię fala negatywnych informacji! Brutalne filmy i gry komputerowe mogą zdeterminować Twoje sny nocą.

Guardian-AngelJeśli zajmujesz się jakąkolwiek rozrywką, która powiązana jest z brutalnością, Twoje pole energetyczne ulega osłabieniu, co z kolei otwiera wrota i portale do snów niższej kategorii, które nazywamy koszmarami. Skupiają one w sobie negatywne emocje, lęki i pozostałe ciemne energie. Zasypiając znajdziesz się w koszmarze, ponieważ pozwoliłeś negatywnym energiom na przenikniecie do sfery mentalnej, emocjonalnej i duchowej i stałeś się na nie podatny.

Pamiętaj, aby na jawie unikać wszelkich negatywnych energii. Bardzo ważne jest też oczyszczanie pola energetycznego oraz ciała subtelnego i fizycznego, aby zachować równowagę, zdrowie i nastroić się na wysokie wysokoenergetyczne wibracje, które umożliwią rozwój i dążenie do życia, które sprzyja Twojemu dobru.

Archanioł Michał jest opiekunem i światłością wskazującą drogę. Często współpracuje z przewodnikiem sennym, gdy potrzebujesz ochrony i wsparcia. W Twoim śnie może też pełnić rolę przewodnika, aby pokazać Ci, która droga będzie służyć Twojemu najwyższemu dobru.

Kiedy czujesz, że zaczynasz zapadać w koszmarny sen, pamiętaj, że jesteś pod opieką. Przewodnik senny i Aniołowie, na przykład Archanioł Michał, pomogą Ci przejść przez ten straszny sen. Czasem kusić nas może ciekawość, by zejść głębiej w koszmarną scenerię, aby się rozejrzeć. Oczywiście, wówczas też szybko możemy zdać sobie sprawę, że chcemy stamtąd odejść. Jeśli Ci się to przydarzy, Archanioł Michał i Twój przewodnik senny ruszą Ci natychmiast na ratunek. Zdarza się też czasami, że trafiamy we śnie do świata koszmarów w czasie choroby, ponieważ wtedy jesteśmy osłabieni mentalnie, emocjonalnie i fizycznie. Archanioł Michał i nasz przewodnik senny, oczywiście, pomagają nam w tych chwilach.

aniol

Przed pójściem spać zwróć się do swojego przewodnika sennego i innych istot przepełnionych miłością, aby otoczyli Cię opieką podczas nocnych podróży we śnie. Na pewno nie zaszkodzi spróbować :)

Więcej informacji o odczytywaniu wiadomości przekazywanych przez Anioły znajdziesz w książce Doreen Virtue i Melissy Virtue „Anielski sennik”>>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...