Medytacja z Archaniołem Michałem i czakrą podstawy

Naszym energetycznym fundamentem w życiu jest nasza czakra podstawy. Podtrzymuje naszą duszę i zachęca do zakorzenienia się w świecie fizycznym, który nazywamy rzeczywistością. Archanioł Michał pomoże Ci wzmacniać i rozwijać czakrę podstawy, dzięki czemu będziesz łatwiej radzić sobie w życiu i spełniać swoje potrzeby.

Archanioł Michał interweniuje w naszym imieniu, gdy potrzebujemy pomocy i ochrony. Wzywaj jego imię, gdy jesteś niepewny lub zagubiony. Wezwanie go zawsze prowadzi nas ku wyższemu dobru.

Archaniol_Michael

* Medytacja z Archaniołem Michałem i czakrą podstawy *

Usiądź w ciszy i zrelaksuj się. Spróbuj odczuć swoją czakrę podstawy, Twoją podstawę, która daje Ci stabilność, i wyobraź sobie, że nią również oddychasz. Robiąc wdech wyobraź sobie, że energia wpływa również do tej czakry, robiąc wydech poczuj, jak energia wychodzi z czakry podstawy na zewnątrz. Powtórz to kilkukrotnie. Teraz zbadaj, w których miejscach w Twoim ciele gromadzą się ból i napięcie, a następnie oddychaj tymi częściami ciała.

Poczuj jak Archanioł Michał trzyma Twoją czakrę podstawy w swoich silnych dłoniach. On nie pozwoli Ci upaść ani ponieść porażki. Czuwa nad Tobą i chroni Cię przed wszelką krzywdą. W jego ramionach możesz zawsze czuć się bezpiecznie, pewnie i stabilnie. Poczuj energię w kręgosłupie, brzuchu oraz w nogach i stopach. Odczucia te towarzyszą wzywaniu Archanioła Michała. Wyobraź sobie jego moc, która działa w Tobie. Powiedz teraz modlitwę do Archanioła Michała:

ang_michaelUkochany Archaniele Michale, dziękuję Ci za Twoją miłość
i ochronę w obliczu wszelkich zmian życiowych.
Dziękuję, że mnie wspierasz, zapewniasz mi stabilność
i pomagasz żyć w zgodzie z moją wewnętrzną mądrością,
która przekazuje mi, że życie jest dobre i bezpieczne.

Wiem, że zawsze jesteś u mojego boku i mnie wspierasz.

Stań przy mnie teraz, proszę, i pomóż mi
przezwyciężyć moje lęki i wątpliwości.
Pragnę szczęścia oraz spełnienia w swoim życiu.
Chcę, by moje życie wypełniło się spokojem i miłością.
Dziękuję ci za odwagę, jaką wykazujesz, krocząc u mojego boku.
Jestem wdzięczny za twoją niezłomną siłę, która mnie wspiera.

Poczuj, jak Archanioł Michał stoi przy Tobie – potężny i stabilny. Przypomina wielką skałę, która chroni Cię i osłania. Pomaga Ci stanąć prosto, żyć w prawdzie i prawości. Jest jedynym z największych duchowych źródeł dobrego samopoczucia i ochrony.

Możesz wzywać Archanioła Michała, kiedy tylko chcesz. Poczuj, jak jego siła i łaska napełniają Twoje ciało, a jego duch prowadzi Cię ku wyższemu dobru. Chociaż nie wiesz, co Cię czeka, to jednak wiesz, że jesteś bezpieczny i chroniony w swojej podróży zwanej życiem.

Więcej wspaniałych medytacji z Archaniołami, powiązanych z rozwijaniem i oczyszczaniem czakr, znajdziesz w książce Ambiki Wauters „Anielska uzdrawiająca moc” >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (6 głosów, średnia: 4,67 z 5)
Loading...