Dynamika astralna: Za granicą postrzegania, czyli Twoja podróż ocean

Wiele osób, gdy słyszy o doświadczeniach poza ciałem, łączy je z nadprzyrodzonymi mocami. Wydawać by się mogło, że tego rodzaju umiejętności przejawiają nieliczni. Nic bardziej mylnego! Każdy z nas jest częścią czegoś więcej niż to, co uznajemy za poznane lub możliwe do poznania. Czegoś, co przekracza granice. Nie tylko naszych wyobrażeń.

chmurkiRobert Bruce w niezwykłym kompendium o OOBE Dynamika astralna udowadnia, że wychodzenie z ciała jest łatwiejsze, niż się powszechnie uważa. Doświadczamy tego wszyscy, a najlepszym przykładem jest śnienie. Wyjątków nie ma – każdy z nas projektuje siebie poza ciało w trakcie snu. To, że nie rejestrujemy tych aktów na poziomie racjonalnym oraz że o nich nie pamiętamy, nie oznacza, że ich nie doznajemy. Rodzi się zatem pytanie o nasz umysł i pamięć – czym są i gdzie się znajdują?

Otóż żaden uczony nie wskazał jak dotąd choćby przybliżonej lokalizacji tych struktur. Wniosek? Umysł i pamięć wykraczają poza fizyczność. Stan jawy nie jest jedynym stanem, w którym funkcjonujemy, a nasza jaźń i egzystencja są czymś więcej niż tylko to, co jesteśmy w stanie zobaczyć. Nasz umysł i wspomnienia przekraczają „granice” naszych oczu i uszu.

Śniąc, nie wykraczamy poza granice umysłu, bo ten ich po prostu nie ma.

Umysł przypomina pływająca po oceanie górę lodową – jest odrębną strukturą do momentu, kiedy rozpuści się w wodzie, która ją wytworzyła. Nic jednak nie zmieni faktu, że jest jednocześnie częścią oceanu. Częścią niemającego ani początku, ani końca, bezgranicznego kosmicznego pola – Źródła, obejmującego różne poziomy rzeczywistości.

Więcej na temat fascynujących zjawisk OOBE, zdolności naszego mózgu, świadomego śnieniu i fenomenu świata znajdziesz w niezwykłej książce Roberta Bruce’a Dynamika astralna. Szukaj w naszej księgarni TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...