6 kategorii zdolności intuicyjnych

Może zdarzało Ci się mieć pewne przeczucia, lecz im nie zaufałeś? Bo przecież zaprzeczało im racjonalne myślenie! A może zawsze starasz się słuchać swojej intuicji? Każdy z nas dysponuje intuicją, jest ona dla nas czymś naturalnym. Jeśli pozwolimy sobie na częstsze z niej korzystanie, może nam bardzo ułatwić życie w wielu codziennych sytuacjach.

trust-your-intuitionNiegdyś wierzono, że zwykły człowiek nie ma dostępu do wyższej wiedzy. Powszechne było przekonanie, że do nawiązania kontaktu z niebiańską płaszczyzną potrzebny jest pośrednik dysponujący wyjątkowymi umiejętnościami, jak przykładowo szamani. Szamani pojedynczo lub całymi grupami nawiązują kontakt z płaszczyzną duchową, wspomagając się rytmicznym bębnieniem, substancjami halucynogennymi, rytuałami, tańcem i wprowadzaniem się w trans.

Być może sam zauważyłeś, że obecnie ulega to zmianie i każdy z nas, kierując się intuicją i wiedzą, może odbierać duchowe wskazówki i życiowe porady.

Tak naprawdę, wszyscy mamy dostęp do całego pakietu intuicyjnych umiejętności, które manifestują się bez osób trzecich. Z niektórymi z nich radzimy sobie lepiej, a z innymi gorzej.

Nasze intuicyjne umiejętności dzieli się na 6 kategorii:

  • Jasnowidzenie: gdy umysł zmienia się w kinowy ekran.
  • Jasnosłyszenie: gdy słyszymy głosy.
  • Jasopoznanie: gdy odbieramy myśli.
  • Jasnoempatia: gdy stajemy się odbiornikiem emocji.
  • Jasnoczucie: gdy odczuwamy bodźce fizyczne.
  • Jasnowęch: gdy wyczuwamy zapach, którego faktycznie nie ma.

Małe dzieci i zwierzęta wychwytują uczucia otaczających je osób i reagują napięciem,  smutkiem, a czasem nawet chorobą. Są lustrem, w którym odbija się energia niewypowiedzianych uczuć. Czasem rodzic krzyczy na dziecko za złe zachowanie, a ono mogło stać się po prostu odbiornikiem jego nastroju…

Czy domyślasz już się, które zdolności intuicyjne są u Ciebie najbardziej rozwinięte?

„Zaufaj instynktowi. To przez niego przemawia prawdziwa mądrość” – Oprah Winfrey.

Więcej informacji znajdziesz w książce dr Lindy Backman „Ewolucja duszy” >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...