Inwokacja do żywiołu ziemi o siłę do realizacji celu

Jeśli będziesz potrzebować wzmocnienia i siły do realizacji swojego celu, możesz skorzystać ze wsparcia żywiołu ziemi. To rytuał, który najlepiej wykonać na świeżym powietrzu o zachodzie Słońca. Jeśli możesz, zdejmij buty, by poczuć ziemię pod swoimi stopami. Jeśli nie masz takiej możliwości i będziesz wykonywać rytuał w pomieszczeniu, otwórz szeroko okno. Zwróć się twarzą w kierunku północnym.

Inwokacja w magii to bezpośredni zwrot do Siły Wyższej, czy – jak w naszym przypadku – do energii żywiołu,  i przyzwanie jej do siebie. Weź trzy głębokie oddechy i przywołaj w myślach jak najwięcej rzeczy, z którymi kojarzy Ci się żywioł ziemi. Powiedz na głos słowa:

blogTraktuj to wezwanie jako podpowiedź i inspirację. Słowa, których użyjesz do przywołania żywiołu ziemi, mogą być zupełnie inne! Najważniejsze, by były szczere,  aby określenia, których używasz, kojarzyły Ci się z żywiołem ziemi, abyś mógł w pełni poczuć w sobie jego siłę, gdy zostanie wezwany.

Teraz określ i powiedz na głos, do czego potrzebujesz siły żywiołu ziemi: do wykonania amuletu, który będzie Cię chronić, do naładowania talizmanu, aby przyciągał do Ciebie dostatek bądź osiągnięcia innego, konkretnego celu.

Pamiętaj, by dodać na koniec podziękowania dla żywiołu ziemi za udzielone Ci wsparcie i przypieczętować zaklęcie słowami:

Niech tak się stanie, bez krzywdy dla nikogo.

Dotknij obiema dłońmi ziemi, na której stoisz. Postaraj się zachować w pamięci ten silny kontakt z żywiołem ziemi, który teraz udało Ci się nawiązać.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...