31 lipca będzie Niebieska Pełnia – już planuj swoje zaklęcia!

31 lipca, dokładnie o godzinie 12:45, będzie niezwykła pełnia, zwana Niebieskim Księżycem. Tak nazywana jest druga pełnia Księżyca w jednym miesiącu, a sama nazwa nawiązuje do rzadkości, z jaką wypada to zdarzenie. W języku angielskim jest wyrażenie once in a blue moon – „raz na niebieski księżyc”, które oznacza coś, na co długo trzeba czekać. Ta nazwa nie znaczy, że sam Księżyc stanie się w czasie pełni niebieski, chociaż nie jest to całkiem niemożliwe – w przeszłości zdarzało się tak, gdy pył z wybuchów wulkanów dostawał się do atmosfery i sprawiał wrażenie, że nasz satelita przybrał niebieską barwę.

blogWcześniej Niebieski Księżyc, czyli drugą pełnię Księżyca w jednym miesiącu, mieliśmy w grudniu 2009 i sierpniu 2012 roku. Zdarza się i tak, ale jeszcze rzadziej, że w ciągu roku Niebieski Księżyc wypada aż dwukrotnie! Ostatni raz dwie pełnie Niebieskich Księżyców miały miejsce w 1999 roku. Następnym razem nastąpi to już niedługo, bo już w styczniu i w marcu 2018 roku.

Pełnia Niebieskiego Księżyca to cudowna okazja dla wszystkich miłośników rzucania zaklęć w czasie, gdy najsilniej odczuwamy księżycowe energie. Pełnią Niebieskiego Księżyca możemy wzmacniać każdy rytuał, a szczególnie związany z ochroną, miłością i płodnością. To wspaniały moment na naładowanie kryształów i naszych amuletów księżycową energią. Jakie zaklęcie szykujesz na tę okazję? Przyciągające miłość, zdrowie, pieniądze czy może ogólne błogosławieństwo? Sama postaram się połączyć energie Niebieskiej Pełni z rytuałem wykonania „Talizmanu dobrobytu” na sabat Lammas, który obchodzić będziemy zaraz po kulminacji pełni Księżyca, w noc z 31 lipca na 1 sierpnia :)

Zobacz, jak wykonać: TALIZMAN DOBROBYTU NA SABAT LAMMAS >>

CM_fb_post4

CzaryMary.pl zaprasza Cię już od czwartku 30 lipca od godziny 16:00 na świętowanie Niebieskiej Pełni. Odwiedź wówczas koniecznie stronę internetową Magicznej Galerii CzaryMary.pl, bo na tę szczególną okazję szykujemy dla Ciebie coś specjalnego!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...