Klątwa? Sprawdź, czy rzucono na ciebie klątwę

Klątwa… Wyobraź sobie, że przechodzisz właśnie najgorszy okres w swoim życiu – w mgnieniu oka wszystko przestaje ci się układać. Tracisz pracę, rozpada ci się związek, dopada choroba… Sytuacja jest tak bardzo zła, że zaczynasz szukać wyjaśnienia w sferze duchowej. Nic ci się ostatnio w życiu nie udaje… Czy można za to winić jakiegoś wroga?

Oto dowody świadczące o tym, że rzucono na ciebie klątwę.

Zanim zaczniesz desperacko próbować zdjąć z siebie klątwę, najpierw poszukaj dowodów świadczących o tym, że ktoś ją na ciebie naprawdę rzucił. Może bowiem to ty wywierasz na siebie negatywny wpływ, myśląc, że znajdujesz się pod wpływem złego uroku, który tak naprawdę nie istnieje – nawet wtedy, kiedy podejmujesz działania, które mają go z ciebie zdjąć. W rezultacie będziesz wtedy rzucać na siebie klątwę. Kiedy więc zastanawiasz się nad tym, czy rzucono na ciebie klątwę, zachowaj ostrożność. Jeśli chodzi o wyjaśnienie negatywnych tendencji w życiu, dobrym punktem wyjścia jest logika, ponieważ klątwy są czymś niezwykle rzadkim. Poniżej prezentuję kilka sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że naprawdę rzucono na ciebie klątwę. Jeżeli zauważysz jeden z nich, może to być zbieg okoliczności albo pomyłka. Jeśli jednak masz do czynienia z wieloma wymienionymi tu czynnikami jednocześnie, twoje obawy mogą być uzasadnione.

klątwa

 • Oświadczenie ci przez kogoś wprost, że rzucił na ciebie klątwę.
  Jeżeli wierzysz, że ma ci się przytrafić coś złego, twój umysł zadziała równie skutecznie, jak magia. Ów efekt placebo sprawia, że kiedy twój wróg mówi ci, że rzucił na ciebie klątwę, nie ma nic do stracenia, a wiele do zyskania. Nawet jeśli ta osoba jest niezbyt wprawnym magiem, w najgorszym wypadku sprawi w ten sposób, że zaczniesz się martwić i być może wywrzesz na siebie negatywny wpływ. Pamiętaj: kiedy ktoś ci powie, że rzucił na ciebie klątwę, nie musi to wcale oznaczać, że naprawdę tak się stało. Ktoś, kto wie, że obawiasz się okultyzmu, albo dowiedział się, że interesujesz się mrocznymi tematami, może wykorzystać twoje obawy na swoją korzyść.
 • Pobyt poza granicami kraju i kontakt z kulturą, w której rzucanie klątw jest czymś powszechnym.
  Jak już wcześniej wspominałam, we współczesnym świecie zachodnim klątwy są czymś stosunkowo rzadkim. Jeżeli jednak zdarzyło ci się odbyć niedawno podróż do kraju, w którym magia zastępuje albo uzupełnia religię i medycynę, kontakt z osobą, która mogła na ciebie rzucić zły urok, był prawdopodobny.
 • Znalezione przypadkiem zdjęcia, na których masz zamazaną twarz, związana lub uszkodzona lalka albo nieżywe zwierzęta.
  Z magicznego prawa podobieństwa korzysta się w przypadku klątw, które wymagają użycia zdjęć z zamazaną twarzą; związanych lub uszkodzonych lalek; albo stworzeń, którym jest wyrządzana krzywda w nadziei, że to samo przytrafi się także tobie. Oczywiście, wielu rozgniewanych byłych partnerów niszczy stare zdjęcia, a zwierzęta przez cały czas zdychają z przyczyn naturalnych.
 • Tajemnicza utrata niezbyt cennych przedmiotów, które z jakiegoś względu były dla ciebie ważne.
  Z magicznego prawa skażenia korzysta się w przypadku klątw wymagających użycia przedmiotów, do których masz bliski stosunek emocjonalny lub które znajdowały się w twoim najbliższym otoczeniu. Jeżeli więc ktoś włamie się do twojego domu i dokładnie go przetrząśnie, ale zamiast zainteresować się sprzętem elektronicznym i biżuterią ukradnie twój grzebień, obcinacz do paznokci, poszewkę na poduszkę albo kapelusz, który codziennie nosisz, może to być podejrzane.
 • Podobne nieszczęścia przytrafiające się twojemu wrogowi i tobie, albo dziwna zbieżność twojego pecha z jego powodzeniem.
  Zwolennicy niektórych systemów magicznych uważają, że jeżeli podejmujemy w swoim życiu jakieś działania, zarówno o charakterze magicznym, jak i jakimkolwiek innym, wywierają one wpływ na nas samych. Jest to nazywane karmą. Jeżeli więc zachorujesz na tajemniczą i rzadką chorobę i w tym samym czasie zachoruje na nią także twój wróg albo jego dziecko, nie jest wykluczone, że obserwujesz reperkusje karmiczne. W innych systemach magicznych czerpie się moc, czy też energię, z innych ludzi. Jest to czasem określane mianem wampiryzmu psychicznego. Kiedy używam w tym miejscu słowa „energia”, nie chodzi mi o energię w sensie naukowym, lecz duchowym. Energia duchowa, nazywana czasem chi, to siła życiowa, która przepływa przez wszechświat i wszystko, co żyje. Stanowi ona źródło magii. Jeżeli zaczniesz nagle tracić wszystkie źródła przychodów, natomiast twój wróg zacznie otrzymywać niespodziewane zastrzyki gotówki, może to świadczyć o istnieniu parapsychologicznego lub magicznego połączenia, przez które on pobiera od ciebie energię. Tego rodzaju synchroniczności mogą się przytrafiać we wszechświecie w sposób naturalny, dlatego nie są równie mocnym dowodem na to, że rzucono na ciebie klątwę, jak sygnały, o których pisałam wcześniej. Niemniej jednak, jako że w niektórych sytuacjach mogą one potwierdzić twoje obawy, powinno się je rozpatrywać wraz z innymi poszlakami.

9788363965303Powyższy tekst powstał na podstawie niesamowitej książki pt. „Czy rzucono na ciebie klątwę”, którą znajdziesz TUTAJ >>

Po przeczytaniu tej książki poczujesz przypływ sił i będziesz w stanie poradzić sobie z każdym problemem. Jeżeli ktoś rzucił na ciebie klątwę, potwierdzisz przypuszczenia, aby na zawsze pozbyć się złego uroku ze swojego życia i stawić czoła wrogom w odpowiedni sposób. Jeżeli natomiast nikt nie rzucił na ciebie klątwy, zrozumiesz powody swoich podejrzeń, a także dlaczego twoje życie wygląda tak, a nie inaczej. Możesz wtedy od razu podjąć działania, które pomogą ci zmienić sytuację na lepsze. Mając potrzebną wiedzę na ten temat, odeprzesz i dezaktywujesz każdą prawdziwą lub wyimaginowaną klątwę, z którą przyjdzie ci mieć do czynienia. Będziesz w stanie ochronić przed wpływem negatywnej magii zarówno siebie, jak i osoby, które kochasz. Nawiąż więc kontakt ze źródłem… zapraszamy do lektury.

 

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...