Szczęśliwy kamień księżycowy

Czy wiesz, że kamień księżycowy jest uważany za kamień przynoszący szczęście? Znalazłam tę informację w  książce Richarda Webstera „Jak przyciągnąć szczęście”. Podobno w Indiach jest świętym kamieniem i ma przynosić szczęście każdemu, kto go nosi. Co ciekawe, jest on tam popularnym prezentem dla kochanej osoby, gdyż wzmaga namiętność i pozwala parom myśleć o przyszłym wspólnym życiu.

Przyznaję, że nie wyczuwam w nim energii budzących namiętność (ale nie wszyscy muszą). Jest jednym z kamieni najbardziej powiązanych z energiami Księżyca i jego cyklami, idealny amulet dla kobiety. Rozwija wrażliwość i intuicję, pomaga w rozwiązywaniu trudnych problemów.

MANGALA81 (1) Według Webstera angielskie wyrażenie once in a blue moonraz na niebieski księżyc wywodzi się właśnie od kamienia księżycowego. W Indiach ludzie wierzą, że co 21 lat Słońce i Księżyc znajdują się w wyjątkowej pozycji wobec siebie i ilekroć to się zdarza, na brzegu morza można znaleźć niebieskie kamienie księżycowe. Wyrażeniem „niebieski księżyc” nazywamy też drugą w danym miesiącu pełnię Księżyca.

Kamień księżycowy ładujemy energią Księżyca. Po obmyciu go w chłodnej, bieżącej wodzie połóż go na oknie w czasie księżycowej pełni tak, by padały na niego jego promienie. Niech kamień wchłonie ich jak najwięcej, by potem przekazywać je Tobie jako Twój osobisty talizman.

Zobacz więcej kamieni księżycowych TUTAJ>>

Więcej o sposobach i kamieniach przyciągających szczęście przeczytasz w książce Richarda Webstera „Jak przyciągnąć szczęście?”, którą znajdziesz TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...