Stwórz dla siebie nową przestrzeń życia! Meeting i Warsztat Matrycy Energetycznej

Jeśli chcesz nauczyć się pozytywnie programować siebie i swoje życie, zapraszam Cię na Meeting Energetyczny i Warsztat Matrycy Energetycznej, który w maju i czerwcu odbędzie się aż w pięciu miastach w Polsce. Warsztat prowadzi Barbara Światkowska – Certyfikowany Trener NLP, Trener Rozwoju Osobistego i Praktyk Kinslow System. Sprawdź, jaki termin najbardziej Ci odpowiada i do którego miasta jest Ci najbliżej!

meeting+To spotkanie dla wszystkich chcących poznać sekret zarządzania sobą i informacją, z której na poziomie kwantowym jesteśmy zbudowani. Meeting i warsztat jest dla osób, które nie znają, a chciałyby praktycznie poznać metodologię życia XXI wieku oraz dla osób, które ukończyły warsztat Matryca energetyczna lub Metoda Dwupunktowa, ale chciałyby w pełni pojąć wiedzę, która za tym stoi i poczuć, że posiadają umiejętność sprawnego posługiwania się tym szczególnym narzędziem.

Na tym warsztacie w sposób prosty i przejrzysty nauczysz się, jak:

  • Właściwie wykonywać dwupunkt i synchronizację kwantową również dla siebie, swoich bliskich, także na odległość;
  • Skoordynować pracę świadomego i nieświadomego umysłu;
  • Wytwarzać koherentne pole wibracyjne, które samo w sobie ma uzdrawiającą moc;
  • Odnaleźć i przebywać w „przestrzeni serca”, centralnego ośrodka emocji wpływającego na cały organizm i jego funkcjonowanie;
  • Neutralizować ból fizyczny, lęk, wewnętrzny opór;
  • Komunikować się wewnętrznie, by zarezonować ze swoimi pragnieniami, marzeniami;
  • Zmieniać bieg wydarzeń na nowy i lepszy dla Ciebie.

Warsztaty te cieszą się coraz większą popularnością i uznaniem. Świadczą liczne referencje, które przeczytasz TUTAJ >> Wśród nich znalazła się opinia Pani Ewy z Poznania:

Dziękuję bardzo za pomoc! Warsztaty z panią przyniosły wiele dobrego. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się aż takiego efektu. Po samych warsztatach czułam się niezwykle doenergetyzowana, spokojna i tak jakby w moim wnętrzu wszystko się poukładało. Cudowny stan utrzymuje się do dzisiaj :) Zmiany zaszły również na zewnątrz, otoczenie stało się o wiele bardziej przyjazne, jakbym była magnesem dla wszystkiego, co pozytywne. Warsztaty były boskie, dały szybkie rezultaty – to miło zaskakuje! Czuję się naprawiona i odbudowana – pełna spokoju. Dziękuję za wspaniałą atmosferę, podzielenie się wiedzą i doświadczeniem :)

Na warsztatach poznasz nie tylko samą matrycę energetyczną, metodę dwupunktową czy synchronizację kwantową, ale nauczysz się komunikować się wewnętrznie oraz pozytywnie programować siebie i swoje życie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WARSZTATACH >>

11011199_10153287114962277_196931445568778576_n

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...