Czy w Twoim domu mieszka smok?

Podobają Ci się smoki? Jeśli tak, w CzaryMary.pl znajdziesz wiele ich wizerunków: pełnych mrocznej siły, baśniowych i fantastycznych czy przeuroczych i sympatycznych – wybór zależy od Twojego charakteru! Figury smoków służą jako ozdoba i ochrona domu, są podpórką na wino, kadzielniczką do kadzideł, popielniczką, trzymają sztylety do rytuałów.

blogus

Wszystkie figury smoków zobaczysz TUTAJ >>

Smok w Chinach jest jednym z czterech „duchowo obdarzonych” stworzeń, wspólnie zwanych si ling. Są to: smok, feniks, jednorożec i żółw. Każde z nich w inny sposób przyciąga szczęście. Smok, oprócz tego, że przynosi szczęście, oznacza też siłę, odwagę, wytrwałość i władzę. Obrazy i figury przedstawiające smoka są wystawiane, bo mają przyciągać szczęście. Najlepszy przykład można znaleźć w Zakazanym Mieście w Pekinie, gdzie na ścianach, sufitach, drzwiach i meblach namalowano tysiące smoków.

Wśród CzaroMarowych smoków znajdziesz też przesympatyczne figury smoków ogrodowych. Ich zadaniem jest ochrona Twojego domu i wniesienie magicznego klimatu w Twoje otoczenie.

smoki_ogrodowe

Są tak urocze, że nie zdziwiłabym się, gdyby któryś z nich zamieszkał również na jakimś balkonie! Więcej smoków ogrodowych znajdziesz TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 4,50 z 5)
Loading...