Magia elfów w trakcie sabatu Beltane

Noc z 30 kwietnia na 1 maja, kiedy świętować będziemy sabat Beltane, sprzyja zaklęciom na przyciągnięcie i wzmocnienie miłości i namiętności. Rytuały skupiają się na takich zagadnieniach, jak płodność, dobrobyt, zdrowie, ochrona, oczyszczenie i wzrost. Jako symboli obfitości i urodzajności natury używamy kwiatów i roślinności.

Oczywiście, jeśli masz potrzebę rzucenia zaklęcia na inną z dziedzin niż te wymienione, nie czuj się ograniczony i po prostu to zrób. To noc, kiedy magia jest wzmocniona i łatwiej jest poczuć energie Natury, które nas otaczają. Dodatkowo w czasie sabatu Beltane możesz poprosić elfy o pomoc w realizacji Twojego celu.

HansZatzkaFairyDance.

Hans Zatzka, Taniec Elfów.

Elfy są bardzo aktywne w czasie sabatu Beltane. Są duszkami natury, które mogą być sprawcami radości, jak i nieszczęść, ale możesz zakląć sobie ich przychylność – przynieś im coś w darze! Może to być kawałeczek domowego ciasta, trochę mleka czy miodu, albo bukiecik kwiatów, które zakwitły w Twoim ogrodzie czy na balkonie.

Zastanów się, co chcesz osiągnąć dzięki pomocy elfów i zapisz to w jednym, dwóch zdaniach na kartce. Dopisz do tego treść zaklęcia, które znajdziesz poniżej (pochodzi ono z książki Beltane):

Viral_Beltane_2

Na koniec dodaj słowa: Moje życzenie staje się rzeczywistością, zanim będzie za późno. 

  1. Wieczorem lub w nocy z 30.04 na 1.05 wyjdź na łono przyrody: na łąkę lub do lasu. Zabierz ze sobą ściągawkę ze swoim zaklęciem i dar dla elfów.
  2. Kiedy znajdziesz odpowiednie miejsce, zwróć się do elfów wymawiając słowa zaklęcia.
  3. Powtórz swoje wezwanie trzy razy.
  4. Teraz pozostaw swój dar dla elfów na trawie lub kamieniu i odejdź.

Na realizację zaklęcia poczekaj kolejny cykl księżyca, czyli 28 dni, ale jeśli elfy będą Ci przychylne, nastąpi to dużo szybciej, nawet tej samej nocy. Brzmi to niesamowicie, jednak w noc sabatu Beltane granica między naszym światem a światem niewidzialnym jest bardzo cienka, a magię daje się wyczuć w naturze dookoła nas.

Więcej informacji znajduje się w książce „Beltane” dostępnej TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (4 głosów, średnia: 4,25 z 5)
Loading...