Rozkład Tarota na mające nadejść zmiany

Czy jesteś ciekaw tego, jakie zmiany pojawią się teraz w Twoim życiu? Aby się tego dowiedzieć, możesz wykonać odpowiedni rozkład z wykorzystaniem talii kart Tarota:

rozkladRozkład Tarota na mające nadejść zmiany

Bez znaczenia, jakiej talii Tarota używasz. Potasuj dokładnie karty. Wybierz 8 kart i ułóż je w dwie kolumny po cztery karty w każdej z nich. Rozkładaj karty od lewej do prawej strony (a nie od góry do dołu), kładąc je koszulką do góry, jak widzisz na rysunku obok.

Karty 1, 3, 5 i 7, leżące po lewej stronie, będą oznaczać wielkie zmiany lub wyzwania.

Karty 2, 4, 6 i 8, leżące po stronie prawej, powiadomią Cię o wyniku każdej z tych zmian.

Jeśli masz pytania dotyczące zmian albo ich rezultatów, możesz używać dodatkowych kart dla wyjaśnienia do momentu, kiedy uznasz, że masz wystarczającą ilość informacji.

Jakim pytaniom sprzyja okres wiosenny?

Autorka książki „Ostara” zaleca podczas czytania kart skupiać się na pytaniach związanych z energiami charakterystycznymi dla aktualnej pory roku. Pytanie teraz o zmiany i nowe początki to dobry pomysł. Przymierzasz się do rozpoczęcia jakiegoś projektu albo nowej pracy, ale nie jesteś pewien, czy to właściwy czas? Skonsultuj tę sprawę z kartami albo innym źródłem przepowiadania przyszłości.

Inne kwestie, odpowiednie do zadawania pytań w tym czasie, to sprawy związane z ogrodnictwem, płodnością, wzrostem, życiem, światłem, miłością lub odrodzeniem czy odnową. Z uzyskanych odpowiedzi dowiesz się, jak sprowadzić więcej równowagi życiowej oraz o innych zmianach, które powinieneś dokonać.

tarot1

Bogaty wybór kart Tarota znajdziesz w CzaryMary.pl: TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (4 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...