Siedem rodzajów energii karmicznej

W CzaroMarowej ofercie od dłuższego już czasu dostępne są książki Andrieja Lewszynowa, rosyjskiego uzdrowiciela, mistrza jogi i Reiki, który poznał i  stosuje dawne metody uzdrawiania, pozwalające poradzić sobie z chorobami i nieszczęściami. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z tematem karmy, zwróć uwagę na jego książki, a szczególnie trzy z nich:

Lewszynow przedstawia w nich trening karmy. Trening, czyli systematyczne ćwiczenia, doskonalenie, przemianę dzięki psychicznemu, fizycznemu lub innemu wysiłkowi. A czym jest karma? Cytując:

Karma to prawo związku przyczynowo-skutkowego, zgodnie z którym forma i typ narodzin, długość ludzkiego życia, status społeczny itd. określone są rezultatami poprzedniej działalności, wpływającymi na dane istnienie.

light-energy-being-life-after-death-soul

Sama zaczęłam studiowanie tych książek przed kursem związanym z karmą, i bardzo się cieszę, że na nie trafiłam. Lewszynow omawia w nich ogólną strukturę energoinformacyjnego pola człowieka, którą nazywa strukturą jego karmy. Strukturę tę tworzy wzajemne oddziaływanie siedmiu rodzajów energii karmicznych. Oto siedem rodzajów energii karmicznej omówionych przez A. Lewszynowa:

 1. Fizyczna – energia pierwszego poziomu, stan naszego organizmu, zdrowie. Praca z tą energią zdolna jest napełnić karmiczną strukturę człowieka energią wystarczającą do tego, by zaczęły funkcjonować także inne wyższe energie karmiczne.
 2. Seksualna – energia drugiego poziomu, w skrócie odpowiada za nasze życie seksualne, bardzo ważna i często jeszcze pomijana sfera życia. Gromadząc się, energia seksualna zdolna jest przechodzić w energię psychoemocjonalną.
 3. Psychoemocjonalna – charakteryzuje poziom rozwoju emocjonalnego człowieka. Z pomocą woli człowiek potrafi wykorzystywać ten rodzaj energii w określonym celu. Niski poziom tej energii rodzi człowieka lękliwego lub obojętnego, który boi się lub nie pozwala sobie czegoś zechcieć, którego nic w życiu nie porusza i nie może wytrącić ze śpiączki.
 4. Sytuacji materialnej (pieniędzy) – energia wyższego czwartego poziomu – odzwierciedla sytuację materialną. Nie przypadkiem mówi się, że każdy człowiek ma dokładnie tyle pieniędzy, ile potrzeba mu do rozwoju duchowego. Energia pieniędzy znajduje się w samym środku i jakby podtrzymuje strukturę karmiczną, doprowadza ją do równowagi. Gromadząc się, energia pieniędzy zdolna jest przechodzić w energię wiedzy.
 5. Wiedzy (informacji) – energia piątego poziomu. Energia wiedzy to nie świadectwa i dyplomy, lecz stopień przyswojenia otrzymanej wiedzy i umiejętność korzystania z niej w praktyce w odpowiednim momencie. Nagromadzenie energii wiedzy sprzyja jej przejściu na poziom energii władzy.
 6. Władzy (dyscypliny, energii organizacyjnej) – odzwierciedla zdolność człowieka do tworzenia jakiejś struktury i skutecznego nią kierowania. Siła wpływu na innych ludzi, stopień ich zależności od twoich decyzji i woli.
 7. Wiary (energii duchowej) – najwyższy rodzaj energii, który daje człowiekowi władzę nad wszystkimi pozostałymi typami energii karmicznych. Ponieważ ludzie rzadko posiadają prawdziwa energię wiary, najłatwiej ją opisać odwołując się do przykładów biblijnych. Jezus potrafił nakarmić, dzięki tej energii, pięciotysięczny tłum (a więc posiadał też energię sytuacji materialnej), uzdrawiał ludzi, a nawet wskrzeszał zmarłych (energia fizyczna, energia psychoemocjonalna), nauczał i przepowiadał przyszłość (energia wiedzy).

jdjdjdj

Lewszynow podaje, że siedem poziomów energii wchodzących w skład struktury karmicznej matrycy człowieka dzieli się umownie na trzy części:

 • Do KRAMY FIZYCZNEJ należą ENERGIA FIZYCZNA i SEKSUALNA.
 • Do KARMY WERBALNEJ należą energie trzeciego i piątego poziomu:
  ENERGIA PSYCHOEMOCJONALNA I ENERGIA WIEDZY.
 • Do KARMY MENTALNEJ należą energie czwartego, piątego i szóstego poziomu,
  czyli ENERGIA PIENIĘDZY, WIEDZY I WŁADZY.

Siódmy poziom – ENERGIA WIARY – ma za zadanie nauczyć człowieka „otwierania się” na wpływ Boga i nie przypisywania tylko sobie i swojej woli wszystkich czynów i spraw.

O tych trzech umownych częściach przeczytasz w wymienionych tu książkach. Co więcej, znajdziesz w nich rzeczywisty trening danej części karmy. Oczywiście, najlepiej zacząć od treningu fizycznego, którym są ćwiczenia na poszczególne stawy, odblokowujące przepływ energii w drugorzędnych czakrach. Polecam uwadze.

Jak zmieniać los. Trening fizycznej części karmy - Andriej Lewszynow
Uzdrowienie losu. Trening werbalnej części karmy - Andriej Lewszynow
Władza nad losem.Trening mentalnej części karmy - Lewszynow Andriej

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (4 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...