Męski Warsztat: Jak być autentycznym mężczyzną w XXI wieku?

Wszystkich panów odwiedzających CzaroMarowego bloga zapraszamy w dniach 30 kwietnia – 3 maja 2015 do Nowego Kawkowa koło Olsztyna na Męski Warsztat, prowadzony przez Toma de Winter z Holandii. Jest to już VII polska edycja tego warsztatu!

jak_byc_MW

Przez prawie 4 dni panowie będą wspólnie pracować nad tym, co to znaczy być mężczyzną, uzdrawiać relacje z ojcem i innymi mężczyznami oraz wewnętrznym chłopcem, który siedzi w każdym mężczyźnie. Otrzymacie też narzędzia, które pozwolą odnaleźć swoje miejsce w świecie jako mężczyzna, oraz wszyscy przejdziecie rytuał inicjacyjny stawania się Mężczyzną przez duże M.

Tom_de_wiProwadzący warsztat Tom de Winter studiował nauki społeczne oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury, tantry i podnoszenia aktywności fal Alfa w mózgu. Jest nauczycielem praktyk duchowych i tantry, od wielu lat prowadzi profesjonalne warsztaty dla firm i grup.

Warsztaty prowadzi pewnie, konkretnie i skutecznie. Zwracając uwagę na każdego z uczestników dba, aby grupa działała spójnie, zdecydowanie, ale bez agresji. Wszystkie elementy warsztatu, a zwłaszcza rytuał inicjacyjny stawania się mężczyzną, który nadzoruje, na długo zapadają w pamięć uczestników i zmieniają życie na pełniejsze.

waski_MWDla kogo jest ten warsztat?

 • ojców, mężów, kochanków – chcących poprawić swoje relacje w związkach;
 • dyrektorów, kierowników, przedsiębiorców – staniesz się Autentycznym Liderem jakim zawsze chciałeś być;
 • mężczyzn wychowanych bez ojca – nadrobisz braki w relacjach z innymi mężczyznami;
 • zagubionych i szukających sensu w życiu – być może jedyne czego brakuje Ci do szczęścia, to obudzenia Autentycznego Mężczyzny w sobie;
 • itp, itd :)

Co da Ci Męski Warsztat:

 • odnajdziesz swoje prawdziwe miejsce w rodzinie, pracy, społeczeństwie,
 • będziesz miał większe zaufanie do samego siebie,
 • otworzysz się na innych mężczyzn i nauczysz się z nimi współdziałać,
 • uzyskasz pewność potrzebną do zarządzania innymi i samym sobą,
 • poprawisz jakość relacji z kobietami
 • nauczysz się właściwie wykorzystywać i kontrolować męską energię seksualną,

Po dodatkowe informacje zapraszam Cię na stronę: www.MeskieWarsztaty.pl

Nie ma znaczenia to czy masz 15 czy 65 lat, czy masz rodzinę czy nie. Na to, by dopełnić proces stawania się prawdziwym, silnym i pewnym swojej męskości facetem jest zawsze dobry czas!

Na Męskim Warsztacie poznasz prawdziwą męską energię.  Zdziwisz się jak bardzo inna jest od tej, którą promują bohaterowie telewizji akcji i inni polityczni macho. Zrozumiesz jaki skarb w sobie posiadasz, dopiero gdy go odkryjesz i zaczniesz używać.

Chcesz wiedzieć, co konkretnie się zmieniło w życiu facetów, którzy przeszli przez taki warsztat, a także w życiu ich partnerek? Przeczytaj relacje uczestników poprzednich edycji TUTAJ >>

stan_MW

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (3 głosów, średnia: 4,33 z 5)
Loading...