Jest piątek 13-go, czas zaprosić do siebie szczęście!

Piątek 13-go to dzień ze złą sławą oraz przyczyna, na którą można zrzucić wszelkie niepowodzenia i trudności, które tego dnia mogą nam się przydarzyć… W ciągu całego roku piątków 13-go może być co najmniej jeden, a najwyżej – trzy. Rok 2015 należy właśnie do tej drugiej grupy: piątek 13-go mieliśmy też w lutym, kolejny czeka nas w listopadzie.

Przypominamy, że piątek 13-go będzie jednym z naszych najlepszych dni, jeśli tylko zaprosimy do siebie szczęście! A będzie jeszcze bardziej udany, jeśli przytulimy czarnego kota – potwierdzą to pewnie CzaroMarowi Przyjaciele, którzy mają szczęście być opiekunami tych magicznych zwierząt (i tyczy się to już wszystkich kotów, niezależnie od koloru sierści…)

facebook

Dlaczego właśnie na piątek 13-go padł ofiarą skumulowanego pecha? Dla chrześcijan piątek jest dniem, w którym Jezus umarł na krzyżu, stąd wybór właśnie tego dnia tygodnia, zaś 13 od dawna uważana była za liczbę przynoszącą pecha. Tu też doszukać się można biblijnego potwierdzenia: podczas Ostatniej Wieczerzy przy stole zasiadło 13 ludzi – Jezus i jego 12 apostołów, a trzynastym zaproszonym był Judasz, który zdradził Jezusa.

Lęk przed piątkiem 13-go stał się już tak popularny, że stworzono nazwę na jego określenie! Jest to skomplikowane słowo „paraskewidekatriafobia”, powstałe od greckich słów paraskevi – „piątek”,  dekatreis – „trzynaście” oraz „fobia” czyli „strach” . Brzmi bardzo poważnie, prawda?

9788364645600Chcesz mieć w życiu więcej szczęścia? Już niedługo pojawi się poradnik: Jak przyciągnąć szczęście z 365 sposobami na to, aby los zawsze Ci sprzyjał! Jeśli jednak już teraz potrzebujesz natychmiastowej pomocy – dopadł Cię pech, złe samopoczucie, myślisz, że ktoś źle Ci życzy bądź otwarcie chce Ci zaszkodzić, mam dla Ciebie bardzo skuteczną metodę:

zacznij śpiewać dowolną, wesołą piosenkę.

Natychmiast powstanie wokół Ciebie silna osłona i odgonisz tym pecha. Potem wystarczy, że nie będziesz swoimi myślami przyciągać do siebie przykrości i negatywnych energii, tylko zaprosisz szczęście!

Możesz wspomóc się również amuletami przyciągającymi szczęście: zasuszoną czterolistną koniczynką lub wykonanym na jej wzór wisiorkiem, żabką z monetą w pyszczku, by w Twoim portfelu nie brakowało gotówki, albo którymś z poniższych amuletów:

Wisior Koniczynka
KRZYŻ HARMONIJNEGO ŻYCIA, srebro
Woreczek Przyciaganie sukcesów
Wisior - Znak Powodzenia

Zobacz: więcej amuletów na przyciągnięcie szczęścia >>

Pamiętaj, że już niedługo nadejdzie wiosna, a wiele podpowiedzi na amulety, rytuały i zaklęcia przyciągające szczęście idealnych właśnie na tę porę roku, znajdziesz w książce Ostara Kerri Connor.

Początek wiosny sprzyja magicznemu wzmacnianiu takich dziedzin, jak: dobrobyt, nowy początek, nowa miłość, obfitość, oczyszczanie, płodność, równowaga, wzrastanie czy zmiana.

Nie ma miejsca na pecha w magicznym domu! :)

A jaka metoda odpędzania pecha sprawdza się u Ciebie?

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...