Upominki z mandalą miłości

Dziś mamy dobrą wiadomość dla Pań, które lubią oryginalną biżuterię (i dla Panów, którzy chcieliby obdarować bliskie sobie kobiety czymś niezwykłym, o bardzo pozytywnej wibracji). Co powiecie na wisior, kolczyki i bransoletę, której ozdobą jest mandala emanująca miłością? Właśnie takie cudeńka pojawiły się w CzaroMarowej ofercie.

facebookZ energią miłością powiązane są dwie serie:

Seria Kocham (czerwone serce ze złotą gwiazdą pośrodku) to mandala intencyjna oparta na liczbie 5, która symbolizuje zaufanie i akceptację siebie. Mandala jest esencją miłości własnej i partnerskiej. Przypomina o tym, by jasno i szczerze mówić o swoich uczuciach, a także by stale pielęgnować miłość i żyć z pasją.

Seria Ogródek Miłości (z pięciopłatkowym kwiatem w sercu) to również mandala intencyjna oparta na liczbie 5 mówiącej o akceptacji siebie jako człowieka, ale i na zamkniętej liczbie 12, która w tym wypadku symbolizuje dojrzałą i całkowitą miłość. Mandala ta zachęca i wspiera budzącą się do życia miłość, przypomina o tym by budować zaufanie do własnych uczuć, dzięki czemu miłość, którą w sobie pielęgnujemy ma szansę przerodzić się w prawdziwe i dojrzałe uczucie.

Tak naprawdę przy wyborze mandali najlepiej kierować się tym, by jej kształt i kolory przyciągał nasz wzrok i po prostu się podobał. Wtedy energie mandali najbardziej harmonizują się z naszą duszą.

ZOBACZ: WIĘCEJ DOSTĘPNYCH WZORÓW W CZARYMARY.PL >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 4,50 z 5)
Loading...