Odpromienniki z orgonitu

W CzaroMarowej ofercie pojawiły się amulety orgonitowe – specjalne odpromienniki emitujące tzw. energię orgonitową. Energię, którą nazwano później „orgon” odkrył w roku 1929 lekarz dr Wilhelm Reich, Austriak urodzony we Lwowie. Używał jej do poprawy stanu zdrowia swoich pacjentów, nie zyskał jednak uznania u swoich kolegów po fachu. Wg propagatorów orgonu: „jest on wszechobecny i wchodzi w skład wszystkich procesów życia na ziemi i w kosmosie”. Rzeczywiście, nie istnieje żadna naukowa teoria mogąca wyjaśnić dlaczego orgon tak pozytywnie wpływa na żywe organizmy. Neutralizuje też szkodliwe promieniowanie w naszym otoczeniu (w tym: elektromagnetyczne i cieków wodnych).

Orgonit może być osobistym amuletem w postaci breloczka, jak Breloczek orgonitowy WZMOCNIENIE, czy wisiorka, jak CZAKRA SERCA czy PENTAGRAM (ale już w CzaryMary kolega swój orgonitowy wisiorek zawiesił sobie na breloczku i tak z niego zamierza korzystać). Jest też MIEDZIANY HARMONIZER, który stawia się w pobliżu łóżka chorej osoby, by wzmacniała ją i wspomagała rekonwalescencję. Do energetyzowania płynów i pożywienia służy płaska Płytka orgonitowa STANDARD. Tak amulety orgonitowe wyglądają przy patrzeniu na nie z góry:

przod_orgonitos

W skład amuletów orgonitowych wchodzą metalowe elementy, kamienie, jak kryształ górski, kwarc różowy, ametyst czy czarny turmalin, czasami zioła (jak w przypadku wisiorka PENTAGRAM), które zostały zalane żywicą.

Wszystkie wyglądają naprawdę ładnie, są przyjemne w dotyku z powodu gładkiej przeźroczystej żywicy. Kamienie i metale tworzą ciekawe, unikalne wzory, a w dodatku zostały ozdobione czy metalowym pentagramem, siateczką z liści czy symbolem czakry serca. Na zdjęciu poniżej widać amulety orgonitowe od spodu. W jednym z nich  (amulet PENTAGRAM) zatopione zostały ochronne zioła, w oczy rzuca się kawałek liścia laurowego:

tyl_orgonitosWszystkie amulety orgonitowe oraz ich szczegółowe opisy znajdziesz w CzaryMary.pl TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (6 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...