Rytuał miłosny „Słodkie przyciąganie”

Zbliżają się Walentynki, więc dziś zamieszczamy kolejny rytuał miłosny :) Rytuał „Słodkie przyciąganie” pomoże Ci przyciągnąć ukochaną osobę do Twojego życia. Jeśli pragniesz przyciągnąć do siebie kogoś, kogo już znasz, upewnij się, że nie jest on aktualnie w szczęśliwy związku. Najlepiej przy wykonywaniu rytuału nie myśleć o nikim konkretnym – zgódź się na to, by Wszechświat pokierował to jak najbardziej korzystnie i dla Ciebie, i Twojej przyszłej drugiej połówki. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wielkie szczęście na nas czeka!

honeyDo wykonania rytuału potrzeba:

  • jednej świeczki w kolorze czerwonym (lub uniwersalnym – białym, jednak wówczas obwiąż świecznik czerwoną wstążeczką lub czerwonym sznurkiem);
  • świecznika lub małego talerzyka na zabezpieczenie podgrzewacza;
  • zapalniczki;
  • łyżeczki miodu;
  • małej kartki papieru;
  • długopisu lub kredki z czerwonym wkładem.

1. Ustaw świecę na środku swojego ołtarza lub stolika, na którym wykonasz rytuał. Zapal świecę, zamknij oczy, weź głęboki oddech i wyprostuj się – jesteś atrakcyjną, pewną siebie osobą, dobrze się czujesz w swoim towarzystwie, a teraz pragniesz, by w Twoim życiu pojawił się odpowiedni dla Ciebie partner/partnerka.

2. W krótkich słowach napisz na kartce czerwonym kolorem to, co jest celem Twojego zaklęcia, np. „przyciągam do swego życia idealnego partnera/partnerkę”, lub użyj symboli: połączonych ze sobą symboli Słońca i Księżyca, czy Marsa i Wenus. Połóż karteczkę przed palącą się świecą.

3. Następnie palcami posmaruj swoje usta miodem. Poczuj jak miód przykleja się do Twoich palców oraz ust i posmakuj jego słodyczy. Następnie dotknij świecy i pozostaw na niej nadmiar miodu na swoich palcach.

3. Teraz wymów po trzykroć słowa mocy:

„Istnieje tylko jedna Siła, która jest doskonałą Miłością,
a ja (tu powiedz swoje imię) jestem Jej przejawem tu, na Ziemi.
Teraz przyciągam do siebie mężczyznę/kobietę i jej/jego miłość i oddanie.
Niech przyciągnie ją/go do mnie słodycz miodu na moich ustach,
Niech pragnie mych pocałunków, pieszczot i miłości.
Niech odnajdzie mnie, abyśmy byli razem,
a nasz związek przepełnia wzajemne pragnienie i miłość, zrozumienie i szczęście.
Zgodnie z wolną wolą wszystkich –
Niechaj tak się stanie”.

4. Dotknij palcami swoich ust i część miodu z nich przenieś na kartkę z zapisem Twojej afirmacji – możesz na niej po prostu złożyć słodki pocałunek! Pozostaw karteczkę na ołtarzu przed zapaloną świecą.

heart-shaped-candle-wallpapers_12464_1024x768

5. Pozwól świeczce wypalić się do końca. Kiedy to nastąpi, złóż karteczkę na cztery części i schowaj w bezpiecznym miejscu, w którym trzymasz swoje osobiste skarby i pamiątki tak, by wyrzucić ją ze swojej pamięci. Rytuał został wykonany.

6. Kiedy podczas porządków znajdziesz przypadkowo złożoną karteczkę wśród swoich rzeczy, a Twój partner będzie już z Tobą, zapal świecę, podziękuj za spełnienie swojej prośby oraz za obecność swojego partnera/partnerki i spal karteczkę w płomieniu. Przy okazji powiedz swej ukochanej osobie, że ją kochasz – i jeśli tylko zechcesz, raz jeszcze przypieczętuj to słodkim pocałunkiem, który tym razem  od razu złożysz na kochane usta.

 

Zobacz także:

Rytuały miłosne ze zdjęciami i świecami

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (13 głosów, średnia: 3,69 z 5)
Loading...