Walentynkowy rytuał na miłość

Rytuał na miłość

CzaroMarowa ekipa uważa, że celebrować miłość powinniśmy każdego dnia, niemniej za dwa tygodnie świętować będziemy Walentynki, które sprzyjają wszelkim rytuałom magii miłosnej. Jeśli w szczególny sposób chcesz przygotować się do Święta Zakochanych, wykonaj rytuał, który zapewni pomyślną energię w sypialni, a jeśli jesteś samotna, pomoże ci odnaleźć miłość.

Do przeprowadzenia tego rytuału potrzebujesz:

  • 1 czerwonej świecy (nasze czerwone świece dostępne są tutaj),
  • suszone płatki róży,
  • rozmaryn,
  • jałowiec,
  • niewielkie naczynie na zioła,
  • szklaną miseczkę (wlejesz do niej stopiony wosk),
  • różowy kawałek materiału.

Zapal czerwoną świecę i poczekaj, aż wokół jej knota roztopi się duża ilość wosku. W tym czasie w małym naczyniu wymieszaj ze sobą trzy suszone zioła: różę, rozmaryn i jałowiec, koncentrując się na swojej potrzebie miłości.

serceKiedy zioła będą już przygotowane, do szklanej miseczki zlej roztopiony wosk; żeby podczas zlewania wosk nie zastygał zbyt szybko, możesz ustawić miseczkę w głębszym talerzu z ciepłą wodą. Kiedy uznasz, że ilość wosku jest wystarczająca, poczekaj do momentu aż ostygnie, ale jeszcze wciąż będzie nadawał się do formowania. Zacznij ugniatać go palcami, co kilka sekund dodając do niego szczyptę ziół.

Pamiętaj o podtrzymywaniu swojego pragnienia i w trakcie pracy myśl o miłości, której chcesz doświadczyć. Rób tak, aż wosk i zioła całkowicie połączą się ze sobą. Następnie z wciąż jeszcze miękkiego wosku uformuj małe serce. Owiń je różowym materiałem, po czym zawieś nad swoim łóżkiem w sypialni (wszak to miejsce romansu, miłości i seksu!) i bądź pewna, że Wszechświat odpowie na Twoje wezwanie.

Na naszym blogu znajdziesz więcej rytuałów na miłość.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (4 głosów, średnia: 4,75 z 5)
Loading...