„Wszystko jest możliwe” – recenzja książki

Wszystko jest możliweNie każdy dzień jest pełen radości, sukcesów i nie zawsze mamy chęć do zdobywania szczytów. To zupełnie normalne. Pozbawieni resztek nadziei na lepsze jutro zatrzymujemy się w martwym punkcie nie doceniając jak wielkie mamy możliwości zmiany aktualnego stanu rzeczy. A wystarczy jeden krok, by zacząć zmiany.

Wszystko jest możliwe napisana przez Sophię Max i Lynn Lauber to książka o marzeniach oraz wyboistej drodze, którą musimy pokonać ku ich spełnieniu. Nieważne, ile trudności sprawi nam ich spełnienie, liczy się konsekwencja, determinacja i szczera chęć osiągnięcia upragnionego celu.

Główny bohater – Jewgienij – pomimo licznych zawirowań, dzięki konsekwencji oraz pracy nad sobą spełnia swoje marzenie – zostaje największym magikiem świata. Zanim to się dzieje, występuje w cyrku, popełniając liczne błędy powodując niezadowolenie i zawód u publiczności. Siła sugestii współpracowników dodaje mu pewności siebie czyniąc go coraz to lepszym w tym co robi. Pewnym krokiem podejmuje nowe wyzwania i zdobywa kolejne szczyty, aż osiąga upragniony cel. Metamorfoza magika oprócz sławy i uznania niesie za sobą również inne korzyści – znalezienie tak długo wyczekiwanej miłości życia, spełnienie, zadowolenie z życia.

Nie liczy się na jakim etapie życia aktualnie się znajdujesz, jaka jeszcze droga do przebycia przed Tobą i ile trudności sprawi jej pokonanie. Ważne, by pamiętać o efektach jakie na Ciebie czekają

Jest to jedna z kilku książek z serii Magia życia wydanych przez Studio Astropsychologii. Sam zamysł krótkich opowiadań jest bardzo trafny. Plusem jest jej format i ilość stron, co sprawia, że książkę czyta się bardzo szybko. Niestety, po tym zachęcającym do działania tytule oczekiwałam więcej. Książka napisana jest prostym językiem. Niestety nie daje „kopa” do działania, tak jak w przypadku innych książek motywacyjnych. Można się nią zmotywować, ale raczej na zasadzie analizy i własnych wniosków, a nie „cudowności” opisanej historii.

Oceniam ją na 5 na 10 możliwych punktów.

Książkę można kupić w CzaryMary.pl

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...