Do czego można użyć wahadełka?

Wahadełko może stać się bardzo użytecznym narzędziem pomagającym w uniknięciu błędów przy podejmowaniu codziennych decyzji. Oto kilka przykładów jego zastosowania.

Możesz zapytać wahadło o nowo poznaną osobę: Czy jest uczciwa? Czy będzie dla mnie przyjacielem? Chcesz zapisać się na nowy kurs językowy czy ezoteryczny do nowego nauczyciela, zapytaj wówczas: Czy jest to nauczyciel dla mnie odpowiedni? Możesz stosować wahadełko w codziennych relacjach z każdą osobą i nawet nie musisz jej znać.

make-your-own-pendulum

Dzięki wahadełku dokonasz oceny motywów działań konkretnych osób. Możesz sprawdzać podpisy na dokumentach, by dowiedzieć się czegoś o osobowości osób, które je złożyły. Możesz oszacować, czy jakaś rzecz jest oryginalna, czy nie. W ten sposób ocenisz, czy dany amulet na obecną chwilę jest dla Ciebie odpowiedni. Możesz zapytać wahadło, czy dany polityk dotrzymuje swoich obietnic i można wierzyć jego słowom. Czy dwie osoby, które chcesz ze sobą poznać, przypadną sobie do gustu, czy wprost przeciwnie – najlepiej nie zapraszać ich na wspólne przyjęcie.

Wahadełkiem możesz oceniać jakość wody i pokarmów. Przyda Ci się ono przy kupowaniu używanego auta, gdyż zapytać je możesz: Czy samochód jest w dobrym stanie? Czy jest drogi w utrzymaniu? bądź przy przeglądaniu ofert mieszkaniowych: Czy będziemy w tym domu szczęśliwi? Wahadełko jest również pomocne przy odszukiwaniu zaginionych rzeczy. Dzięki niemu odnajdziesz przebieg cieków wodnych w Twoim mieszkaniu i będziesz w stanie uniknąć ich negatywnego oddziaływania, nie stawiając w ich miejscy łóżka czy kanapy. Tak naprawdę

Więcej informacji o tym, jak posługiwać się wahadełkiem, znajdziesz w poradniku Richarda Webstera „Magia wahadełka dla początkujących”.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (6 głosów, średnia: 4,83 z 5)
Loading...