Różdżki wykonane z kryształów – do uzdrawiania i magii

W CzaroMarowej ofercie pojawiły się piękne kryształowe różdżki. Można używać ich do uzdrawiania z pomocą kryształów, ale również jako narzędzi do rytuałów magicznych. Dostępne są różdżki z kryształu górskiego, ametystu i kwarcu różowego.

Niezależnie od podstawowego kryształu, oba końce różdżek zwieńczone zostały kryształem górskim – z jednej strony w kształcie szpicu, z drugiej – kryształową kulą. Zdobi je siedem małych kamieni, których kolory odpowiadają kolorom poszczególnych czakr: ametyst dla czakry korony, celestyn dla czakry trzeciego oka, kamień księżycowy dla czakry gardła, oliwin dla czakry serca, cytryn dla czakry splotu słonecznego, karneol dla czakry krzyżowej i granat dla czakry podstawy. Łączenia wykonane zostały z posrebrzanego metalu.

Trzymając różdżkę w dłoni od razu można poczuć niesamowitą energię kryształów. Nie należy zapominać o tym, że kryształy powinniśmy od czasu do czasu oczyszczać w dymie kadzidła, białej szałwii czy pod strumieniem zimnej wody. Taka kryształowa różdżka leżąc tylko na półce będzie działać jak odpromiennik i zbierać w siebie negatywne energie, chroniąc nas przed nimi. Jeśli chcesz przechowywać oczyszczoną różdżkę, zawiń ją w ochronną chustę, najlepiej wykonaną z naturalnego materiału. Chociaż wyglądają tak pięknie, że szkoda je ukrywać pod materiałem…

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (6 głosów, średnia: 4,50 z 5)
Loading...