5 kroków do bogactwa – skuteczne ćwiczenia

By być bogaty, musisz czuć się jak bogaty! :) Oto pięć niezwykle skutecznych ćwiczeń, które pomogą Ci osiągnąć bogactwo. Powtarzaj te zadania codziennie, a szybko zobaczysz potężne i długotrwałe zmiany.

1. Weź do ręki pieniądze.

Czy czujesz się teraz komfortowo, czy niepewnie? Jaka suma w portfelu, na koncie bankowym czy w domu daje Ci poczucie komfortu? Każdego dnia ćwicz trzymanie przy sobie coraz większych sum, by w ten sposób się do nich przyzwyczaić i … je polubić!

2. Spisz negatywne przekonania o pieniądzach.

Uważasz, że ludzie, którzy je mają, są snobami? Sądzisz, że pieniądze psują ludzi? Czy czujesz, że pieniądze mają nad Tobą władzę albo cię ograniczają?

money-magnetW ciągu pięciu minut postaraj się spisać jak najwięcej swoich negatywnych przekonań na temat pieniędzy. Kiedy skończysz, przyjrzyj się swojej liście i wykonaj proste ćwiczenie wykreślające, które opisuję poniżej.

Powiedz:

„Wszechmocna Uzdrawiająca Energio, proszę, pomóż mi pozbyć się, pozbyć się, pozbyć się ograniczających mnie uprzedzeń na temat pieniędzy, na przykład … (wpisz uprzedzenie), schematycznych poglądów, a także wszelkich obciążeń, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Dziękuję”.

Powtórz kilkakrotnie słowo „oczyść”, aż poczujesz się lżej.

3. Oczyść umysł, ciało, emocje i wibracje.

Powtarzając słowo „oczyść”, wyobrażaj sobie, jak miotła lub odkurzacz oczyszczają Cię z wszelkich zanieczyszczeń lub torują Ci drogę do cudownych doświadczeń. Powtarzaj tę czynność kilkakrotnie, aż poczujesz lekkość, luz i wolność.
Zyskasz też szansę na większą przejrzystość życia, poprawę pamięci i urzeczywistnienie pragnień. Za każdym razem, gdy wypowiesz słowo „oczyść”, Twój układ nerwowy postara się oczyścić ciało z wszelkich obecnych tam blokad i zatorów, co poprawia komunikację pomiędzy umysłem a ciałem. Niektórzy zauważają rezultaty takich ćwiczeń niemal natychmiast, ale jeśli w Twoim przypadku tak się nie stanie, pamiętaj, że tak jak choroby rozwijają się powoli, tak droga do zdrowia wymaga nieraz cierpliwości.

4. Przeżyj bogate dzieciństwo.

Z jakiej rodziny pochodzisz – bogatej czy biednej? Oto ćwiczenie medytacyjne, dzięki któremu zmienisz zakorzenione w umyśle stereotypy z czasów dzieciństwa. Wyobraź sobie siebie jako bogate dziecko, któremu niczego nie brakuje. Poczuj się dobrze z racji posiadania tych pieniędzy, a potem wyobraź sobie, jak dorastasz w dostatku i możesz korzystać z wszelkich okazji, jakie zapewniają ci pieniądze. Celebruj tę przyjemność.

5. Bogate myśli.

NYT2008121512593046CPrzez kolejny miesiąc myśl o sobie i spotykanych przez siebie ludziach jako o osobach opływających w bogactwo. W ten sposób przeprogramujesz swoją podświadomość z ubóstwa na dostatek. Ćwicz dostrzeganie dostatku za każdym razem, kiedy będziesz myśleć o tych osobach, widzieć je lub z nimi rozmawiać.

Przyglądaj się banknotom i monetom każdego dnia i mów im, że je lubisz. Im lepiej będziesz się czuć w pobliżu pieniędzy, tym częściej będą się one pojawiać w Twoim życiu.

Jeśli chcesz w ten sam sposób za pomocą ćwiczeń wzmocnić swoją intuicję, pokochać, zaakceptować i zrozumieć siebie, poprawić swoje zdrowie, uzdrowić poprzednie wcielenia, osiągnąć harmonię w związku, wychować zdrowe i świadome własnej wartości dzieci, oczyścić swoją przestrzeń i dom, schudnąć, uleczyć złamane serce i wiele więcej, sięgnij do najnowszej książki „Potęga uzdrawiania intuicyjnego” Inny Segal, która pomaga uzdrowić swoje ciało i emocje milionom ludzi na całym świecie.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (10 głosów, średnia: 4,30 z 5)
Loading...