[08.10.2014] Pełnia Księżyca w znaku Barana

8 października o godz. 12.50 będzie pełnia Księżyca w znaku Barana, i jednoczesne całkowite zaćmienie całkowite Księżyca. Niestety, w Polsce te zaćmienie nie będzie widoczne. Podziwiać je będzie można na Oceanie Spokojnym, w zachodniej części Ameryki Północnej, we wschodniej Azji i we wschodniej Australii; w pozostałych częściach Australii i Azji – przy wschodzie Księżyca, natomiast na zachodnim Atlantyku, w pozostałej części Ameryki Północnej i w Ameryce Południowej – przy zachodzie Księżyca.

ksiezyc Aktualna pełnia Księżyca nosi nazwę Księżyca Myśliwych, znana jest również jako Księżyc Łowców, Księżyc Dojrzewania, Księżyc Przechowywania Zbiorów, Księżyc Opadających Liści czy Księżyc Odlotu Ptaków.Oprócz całkowitego zaćmienia Księżyca w czasie tej pełni będzie okazja zaobserwowania tzw. Krwawego Księżyca. To zjawisko astronomiczne jest znane i obserwowane od tysiącleci.

Krwawy Księżyc uznawany jest przez niektórych za znak nadchodzących gwałtownych wydarzeń, które są w stanie zmienić losy świata.

Z racji tego, że w czasie aktualnej pełni Księżyca będzie mieć miejsce całkowite jego zaćmienie, i chociaż nie będzie u nas widoczne, to energie zaćmienia – połączone energie nowiu, Księżyca rosnącego, będącego w pełni i malejącego – będą oddziaływać na Twój rytuał wykonany w tym czasie. Przemyśl dokładnie swoje plany, szczegółowo określ swój główny cel, bo wszystko może okazać się podążyć w zupełnie innym kierunku, niż zamierzałeś.

Jeśli nie wiesz do końca, czego chcesz, nie zmuszaj się do wykonywania rytuału mającego manifestować coś konkretnego w Twoim życiu. Będą ku temu jeszcze okazje :) Zamiast tego przeprowadź rytuał na cześć Bogini, która w czasie zaćmienia Księżyca ukazać się Ci może w swej potrójnej postaci: Dziewicy, Matki i Staruchy.

obrazJeśli jednak masz jasno określone życzenie, skorzystaj z prostego i skutecznego zaklęcia wzmocnionego energią Księżyca. Potrzebujesz małej świecy, która będzie symbolizować Twoje życzenie. By wspomóc realizację Twojego pragnienia, wyobraź sobie, że robisz bądź posiadasz właśnie to, czego potrzebujesz. Następnie zapal świecę i powtórz trzy razy po trzy (czyli dziewięciokrotnie):

„Życzę sobie, i moje marzenie się spełnia. Chcę tego i otrzymuję. Moje pragnienie właśnie się wypełnia,
nie krzywdząc przy tym nikogo”.

 Po trzykrotnym wymówieniu przez chwilę utrzymuj w myślach obraz spełnionego życzenia. Pozwól świecy wypalić się do końca.

Szczęśliwej Pełni!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (4 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...