Metoda dwupunktu w praktyce – warsztaty

Rhonda Byrne, autorka słynnego Sekretu powiedziała o prekursorze metody dwupunktu (zwanej również metodą dwupunktową, bądź metodą matrycy energetycznej), dr. Richardzie Bartletcie:

Richard Bartlett to bezcenny dar dla tego świata. Jest jednym z niewielu ludzi na naszej planecie, którzy przekraczają granice tego, co wydawało nam się możliwe dla człowieka.

Sama metoda uleczania zdrowia i życia zyskuje coraz większą popularność. W związku z tym zapraszamy wszystkich CzaroMarowych przyjaciół na warsztaty, które będą mieć miejsce  między innymi w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie.

Szczegóły wydarzenia (w tym informację o cenie) znajdziecie pod adresem:

warsztaty metoda dwupunktowaSzczegóły warsztatów metody dwupunktu >>

Najlepszy sposób na poznanie metody? Przerobienie jej w praktyce. Zapraszamy serdecznie na warsztaty. Kwantowa przemiana świadomości jest w zasięgu Twoich możliwości! Cytujemy za ich prowadzącą, Panią Wiesławą Bakaj:

Warsztaty prowadzone w sposób prosty i zrozumiały dla każdego, uczestnicy łatwo nabywają umiejętności i wiedzę do stosowania techniki.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o samej metodzie, polecamy między innymi następujące książki:

Metoda dwupunktowa dla każdego - George Mircea IghisanFizyka cudów. Materializując świadomość - dr Richard BartlettUzdrawianie wiarą

Zestaw 2 książek: Sekret natychmiastowego uzdrowienia + Sekret kwantowego życia - Dr Frank J. Kinslow

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej ciekawych tytułów traktujących o fizyce kwantowej znajdziecie w CzaroMarowej kategorii (po przejściu tutaj).

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (6 głosów, średnia: 4,50 z 5)
Loading...