[22-28.09.2014] Tydzień Totalnego Wzmocnienia w CzaryMary.pl

Zainspirowani książką „Totalne Oczyszczanie z pomocą aniołów” Doreen Virtue i Roberta Reevesa, postanowiliśmy podzielić się z Tobą wiedzą w tematyce zdrowotnej :) Nadchodzi jesień, wiec czas wzmocnić swój organizm, byś w pełni zdrowia, odporny na pogodowe zawirowania, grypy i przeziębienia, mógł cieszyć się urokami jesieni!

Aktualny tydzień (czyli 22-28.09.) obwołujemy Tygodniem Totalnego Wzmocnienia :)

thumbnail

Na każdy dzień Tygodnia Totalnego Wzmocnienia przygotowaliśmy porady, wskazówki i inspiracje na wzmocnienie organizmu oraz podpowiedzi na sprawdzone w działaniu zioła i suplementy diety. Będą się one pojawiać na CzaroMarowym blogu w trakcie kolejnych dni.

W czasie Tygodnia Totalnego Wzmocnienia przygotowaliśmy też niespodzianki: „Pięciodniowe Menu według Kuchni Pięciu Przemian” za 1 zł (taniej o 90%!) do zamówień od 59,90 zł.

Druga niespodzianka związana jest z treścią kolejnych artykułów. Na końcu każdego artykułu znajdziesz listę pozycji, które w nim zostały opisane. Jeśli w trakcie trwania Tygodnia Totalnego Wzmocnienia zdecydujesz się zamówisz któryś z nich, w kolejnym tygodniu prześlemy Ci specjalnie opracowany „Praktyczny Podręcznik Totalnego Wzmocnienia” (pdf).

Korzystaj ze sprawdzonych porad i ciesz się znakomitym zdrowiem,
nie tylko jesienią!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...