[Pełnia Księżyca 09.09.2014] Rytuał na problemy ze snem

Najbliższa pełnia Księżyca będzie we wtorek 9 września o godz. 3.38 i nosi nazwę Pełni Księżyca Żniwiarzy. To ostatnia z trzech super pełni Księżyca, kiedy jest on duży i bardzo jasny. Osoby wrażliwe na oddziaływanie Księżyca mogą odczuwać silne pobudzenie emocjonalne. W tym czasie mamy doskonałą możliwość na skorzystanie z księżycowych energii, wzmacniającej zwłaszcza rytuały ochronne i budujące pewność siebie.  wrzesien_pelniaJeżeli miewasz problemy ze spokojnym snem, dziś proponujemy Ci magiczny sposób, aby temu zaradzić, a jego wykonanie możesz zaplanować już w czas najbliższej pełni Księżyca.

Rytuał na problemy ze snem

Zaplanuj wykonanie rytuału na godziny nocne w czasie pełni Księżyca. Do jego wykonania potrzebujesz kilku elementów:

Kamień księżycowy i ametyst oczyść pod strumieniem chłodnej, bieżącej wody z intencją, że opływająca kamienie woda oczyszcza je również z wszelkich zanieczyszczeń energetycznych. Następnie połóż kamienie tak, by padało na nie światło Księżyca w pełni, które naładuje je księżycową energią. Pozostaw je leżące w księżycowej poświacie przynajmniej przez godzinę. Kiedy kamienie będą już oczyszczone i naenergetyzowane, umieść w woreczku wszystkie składniki zaklęcia. Podczas tej czynności utrzymuj w myślach swoją intencję lub powiedz słowa:

„Czuwajcie nad moim snem, by był spokojny i regenerował moje siły.
Zasypiam szybko, a rankiem budzę się wypoczęta i przepełniona pozytywną energią”.

Umieść woreczek przy poduszce, na której śpisz lub na nocnym stoliku. Postaraj się oczyszczać kamienie i wymieniać lawendę w woreczku podczas kolejnych pełni Księżyca, odnawiając tym samym siłę Twojego zaklęcia.

Przydatne uwagi :)

  • Jeśli nie masz możliwości wykonania rytuału w dzień, na który przypada pełnia Księżyca, nie przejmuj się: energie księżycowej pełni odczuwane są też na 2 dni przed nią i 2 dni po niej.

  • Dobrze byłoby, gdybyś w swoim talizmanie użył ametystu (zwykle nie ma trudności z jego zdobyciem). Kamień księżycowy bywa już trudniej dostępny i zamiast niego możesz użyć kryształu górskiego.

  • Jeśli masz w swoich podręcznych zapasach magicznych suszony chmiel i szałwię, dodaj je  wraz z lawendą do swojego talizmanu. Zastosuj wówczas proporcję: na 2 części lawendy dodaj 1 część szałwii i 1 część szyszek chmielu.

  • Zamiast woreczka możesz umieścić kamienie i zioła na kawałku naturalnego materiału i związać jego końce sznurkiem lub tasiemką, tworząc w ten sposób ochronną sakiewkę.

Szczęśliwej Pełni!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...