Sekret szamańskiego uzdrawiania

Sekret szamańskiego uzdrawiania to właściwie sekrety, bo szamani wykorzystują liczne sposoby uzdrawiania. Oprócz konwencjonalnych metod terapii, kiedy stosują rośliny lecznicze, posługują się oni także telepatią, jasnowidzeniem, jasnosłyszeniem, psychometrią oraz doświadczeniami spoza ciała.

* Uzdrawianie ciała poprzez umysł *

dlonieZaprezentuję Ci ten typ uzdrawiania szamańskiego na przykładzie. Gdy dziecko potknie się i zedrze skórę z kolana, matka od razu je pociesza, dmucha na ranę, przytula i… dziecko w cudowny sposób przestaje płakać, a o ranie zapomina!

Ten typ leczenia – na poziomie mentalnym, duchowym, kojącym – szaman stosuje najczęściej.

* Leczenie bioplazmatyczne *

To leczenie jest już zaawansowaną formą terapii, w której wykorzystuje się energię życiową zawartą w meridianach i czakrach. Przenosi się ją pomiędzy organami i układami organizmu. Leczenie polega na napełnieniu chorego skoncentrowaną esencją i energiami zebranymi z naturalnego świata i umieszczeniu ich w jego organizmie, wypełniając braki energii.

* Leczenie ducha i duszy *

duchySłyszałeś o czymś takim, jak: „psychiczna operacja chirurgiczna”? Szaman wykonuje coś podobnego. Sekret tkwi w nawiązaniu kontaktu ze światem duchów i czerpaniu od nich mocy potrzebnej do leczenia. Terapie szamanów-uzdrowicieli mają nieograniczony potencjał, jeśli tylko uwierzymy w ich moc. Poprzez rozwinięcie świadomości za pomocą czystej magii, tajemnicy i złożoności istoty ludzkiej, można włączyć techniki szamańskie w nowoczesne metody leczenia.

Więcej informacji o szamańskich terapiach uzdrawiających, leczeniu oraz narzędziach szamańskich i świętej medycynie można znaleźć w książce „Szamanizm dla początkujących”, pióra niezwykle poczytnego pisarza Jamesa Endredy’ego. A jeśli sięgniesz do wszystkich książek z SERII DLA POCZĄTKUJĄCYCH, uzyskasz niezbędne wiadomości, by stać się nie tylko początkującym uzdrowicielem, ale i magiem :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...