W jakich sytuacjach można doświadczyć poprzednich wcieleń?

Wyobraź sobie, że siedzisz w kuchni i popijasz czarną mocną kawę. Odprężasz się. Z twojego ciała znika całe napięcie i stres. Nagle doświadczasz niezwykle sugestywnej wizji – jedziesz na białym koniu przez angielską wieś. Potrafisz zobaczyć swój ubiór – każdy jego detal. Przez krótką chwilę wszystko jest niezwykle wyraźne i realistyczne. W głębi duszy czujesz, że widzisz wydarzenie, w którym brałeś udział, ale w poprzednim życiu.

reinkarnacjaTakich wizji możesz mieć więcej – kiedy już nabierzesz wprawy w przypominaniu ich sobie. Możesz wówczas ujrzeć swój dawny dom położony w Anglii i piękne kwiaty rosnące w prześlicznym ogrodzie. Za pośrednictwem wizji doznawanych na jawie albo w snach przypomnisz sobie jeszcze więcej szczegółów. Niewykluczone, że poznasz swoje dawne imię, a nawet datę własnych narodzin.

Wcielenie, które przypomnisz sobie w taki sposób, wywiera na ciebie najsilniejszy wpływ. Po jakimś czasie poznasz wszystkie swoje poprzednie inkarnacje. Pomocna jest w tym Wyższa Jaźń. To dzięki niej bowiem przypomnisz sobie życie, które, z jakiegoś powodu, okazuje się dla ciebie najważniejsze. I tak jest zawsze, ilekroć wgłębiamy się w swoje poprzednie wcielenia.

Ludzie bardzo często mają regularne wizje dotyczące ich poprzedniego życia. Warto wiedzieć, że najczęściej przytrafia im się to w momencie całkowitego rozluźnienia. Siedzą na przykład w kuchni albo w ogrodzie, relaksując się, i w pewnym momencie spływa na nich wizja ich poprzedniej inkarnacji.

Pamiętaj o tym, że kiedy już zaczniesz badać swoje poprzednie wcielenia, pomagać ci będą niezmiennie anioły i duchowi przewodnicy. Nie zawahaj się poprosić o ich wsparcie.

Więcej o doświadczaniu poprzednich wcieleń przeczytasz w Podróżach duszy Douglasa de Longa. Książka ta ukazała się nakładem Wydawnictwa Illuminatio.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...