Trochę wolnego miejsca w walizce? Zabierz magiczną książkę na wakacje!

Wakacje trwają w najlepsze! Mam nadzieję, że również należysz do osób, dla których idealnym dopełnieniem wakacyjnego leniuchowania jest lektura świetnej, lekkiej w czytaniu książki. Jeśli planujesz wyjazd i jeszcze nie wiesz, na którą książkę się zdecydować, mamy dla Ciebie świetne propozycje – magiczne jak CzaryMary.pl i przyjemne jak lipcowe słońce!

CM_magiczne-ksiazki_mnisiZ listy wybranych z ogromną uwagą magicznych tytułów idealnych na wakacje, w tym tygodniu w szczególny sposób polecamy Twojej uwadze książkę Mary Peterson „Mnisi i ja”.

9788362476855Pewnie znasz już setki opowieści o tym, jak znudzeni swoim życiem yuppies, którzy mają już wszystko, ale ciągle im czegoś brakuje, porzucają pracę i wyjeżdżają daleko, aby szukać sensu życia. Albo historie o kobietach w średnim wieku, które nie mogą znaleźć sobie miejsca i odkrywają siebie na nowo w Prowansji czy Toskanii…

To już było, ale co powiesz na historię, w której pewna kobieta jedzie szukać sensu życia do… klasztoru?

Nie będzie to miłosna historia, bo nie pojawi się w niej żaden przystojniak. Czy to jednak konieczne? Wcale nie, skoro autorka napisała tę opowieść na podstawie własnych doświadczeń i pomimo braku przystojniaka zyskała w tym klasztorze o wiele więcej, niż mogła na początku przypuszczać.

Pamiętaj, że tę książkę możesz czytać na raty, bo chociaż wszystko układa się w całość, to każdy rozdział tworzy oddzielną opowieść z morałem. Można zatrzymywać się i wracać do tekstu do woli, dzięki czemu książka „Mnisi i ja” jest idealną lekturą do wakacyjnego bagażu. Polecam gorąco!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...