Pozytywne inspiracje prosto z książki „Boski kompas”

Chcesz mieć pewność, że kiedy wyruszysz z wiarą, zmierzając ku temu, co uważasz za swoje przeznaczenie, na swojej drodze napotkasz Boskie mrugnięcia okiem? Chcesz wierzyć, że pojawią się na niej Bosko dostrojone osoby i zdarzenia, których zadaniem będzie pomóc Ci w dotarciu do celu?

Boski kompas Sięgnij po książkę  „Boski kompas”, a:

  • Nauczysz się dostrzegać i rozpoznawać Boskie mrugnięcia okiem w swoim życiu.
  • Poznasz Siedem Kroków, które pozwalają Ci na kierowanie się w życiu Boskim Systemem Nawigacji.
  • Dowiesz się, że w tym, co Ci się przydarza, mieści się głębszy sens.
  • Przekonasz się, że za pomocą odpowiedniej modlitwy możesz odwrócić bieg wydarzeń, a nawet ustrzec siebie lub swoich bliskich przed chorobą.
  • Nakierujesz się na drogę do osiągnięcia całkowitej harmonii i zadowolenia.
  • Rozbudzisz w sobie nadzieję, dzięki opowieściom znanych i mniej znanych osób o prawdziwych cudach, które stały się ich udziałem.

Dzięki opowieściom z tej książki utwierdzisz się w przekonaniu, że:


Nie ma chwili, w której pozostałbyś pozostawiony samemu sobie.
Nie ma takiego momentu, w którym nie mógłbyś nakierować się na właściwą drogę i odmienić swoje życie.

Wśród opisanych w książce „Boski kompas” znalazły się również świadectwa o istnieniu życia po życiu. We wzruszający sposób potwierdzają, że nasz kres życia na Ziemi jest dopiero punktem wyjścia do osiągnięcia ostatecznego celu.

** Fragment książki „Boski kompas” **

Zwracaj uwagę na znaki. Oczywiście, czasami pojawiają się one bezpośrednio na twoim wewnętrznym kompasie. Ten „cichy, spokojny głos wewnętrzny” będzie do ciebie przemawiał, przekazując ci instynktowną wiadomość, że przeoczyłeś swoją kolej, że jesteś na niewłaściwej drodze albo zmierzasz w niewłaściwym kierunku.

Dodatkowymi znakami – pod warunkiem że pozwolisz je sobie zauważyć – będą Boskie mrugnięcia okiem, przesłania z góry, które ukazują się w postaci drobnych zbiegów okoliczności w trakcie całej podróży. W tych przesłaniach znajdziesz zapewnienie, że nigdy nie jesteś pozostawiany sam sobie.

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...