Najbliższa pełnia Księżyca jest w piątek 13-go!

Najbliższa pełnia Księżyca wypada w piątek 13 czerwca! :) Dobrze wiemy z komentarzy na naszym facebookowym profilu, że dla CzaroMarowch Przyjaciół piątek 13-go zupełnie nie jest  dniem pechowym, a czarny kot przebiegający drogę nie tylko nie przynosi nieszczęścia, ale często jest drogim chowańcem.

pelnia_13go

Piątkowa pełnia będzie o godzinie 6:12, lecz już teraz piękny Księżyc zaprasza do wieczornych spacerów i medytacji w jego świetle. To pełnia w znaku Strzelca, znaku powiązanego z podróżami, ekspansją, nowymi doświadczeniami i wolnością. Pełnia w Strzelcu to czas na snucie marzeń i podjęcie odpowiednich działań do ich realizacji. Jednak Merkury w retrogradacji do końca czerwca może trochę utrudnić realizację planów. Jeżeli pozornie dobrze przebiegające plany w tym okresie załamią się, najlepiej przeznaczyć ten czas na ponowne przemyślenie całej sprawy i nie ryzykować nieprzemyślanych kroków.

Zapraszam do lektury horoskopu na aktualny tydzień, który opracowuje dla CzaryMary.pl profesjonalny astrolog. Znajdziesz w nim wskazówki, czego możesz spodziewać się w drugiej połowie tygodnia, na którą przypada piątkowa pełnia Księżyca. Baranom koniec tygodnia może przynieść jakiś rodzaj konfrontacji. Byki najlepiej niech odpoczną, skupią się na sobie i swoim zdrowiu, a także zdrowiu swoich ulubionych zwierząt. Bliźniętom przyda się trzymanie nerwów na wodzy. Raki w całym tygodniu muszą przede wszystkim zachować zimną krew, szczególnie  podczas pełni Księżyca powinni być bardziej tolerancyjni dla domowników i partnerów życiowych. W piątek 13-go podczas pełni Księżyca w Strzelcu ktoś z domowników Lwa może potrzebować ich troski lub ulubione zwierzę zacznie niedomagać. Nie wpadajcie w panikę i przede wszystkim zdejmijcie nogę z gazu, nadmiar energii najlepiej rozładujcie na siłowni. Szczególnie ostrożnie w piątek podczas pełni Księżyca powinny być osoby spod znaku Panny, bo emocje mogą łatwo wymknąć się spod kontroli. Podobnie Wagi: pilnujcie swoich emocji, bo łatwo będzie o kłótnię. Skorpiony mogą najść czarne myśli, odgońcie je od siebie i dajcie szansę miłości, która wciąż puka do Waszych drzwi. Strzelce powinny zachowajcie czujność podczas pełni Księżyca w swoim znaku. Intencje drugiej strony staną się dla nich jasne i oczywiste, ale nie dajcie się sprowokować, bo macie zbyt wiele do stracenia. Koziorożcom będzie bardzo trudno porozumieć się z partnerami życiowymi i biznesowymi, bo będą nieustannie zmieniać zdanie. Najlepiej, by Wodniki wrzuciły na luz i zrobiły sobie jakąś przyjemność, bo w piątek w trakcie pełni uczucia zaczną brać górę nad rozsądkiem. Ryby powinny zastanowić się dwa razy zanim podejmą ostatecznie decyzję, zwłaszcza o udzieleniu pożyczki dla przyjaciół, bo cofa się nie tylko Merkury w Raku, ale również Neptun w Waszym znaku rozpoczął we wtorek swój wsteczny bieg, wprowadzając wiele zamieszania do Waszego życia.

PRZEJDŹ DO CZAROMAROWEGO HOROSKOPU >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...