Magiczne amulety inspirowane kulturą Celtów i Wikingów

Przeglądając kategorię z Amuletami i Talizmanami w CzaryMary.pl mogłeś zauważyć wśród nich zupełnie nowe wzory wisiorów.  Wiele z nich to zupełnie nowe wzory, zachwycające, niemal baśniowe. Rozpoznać w nich można stare symbole o magicznym działaniu, ale w zupełnie nowej oprawie. Mam nadzieję, że zachwycą Cię tak, jak i nas zachwyciły, i że znajdziesz wśród nich swoje własne amulety.

Dziś zapraszam Cię do poznania magicznych amuletów inspirowanych kulturą Celtów i Wikingów, którzy przeszli do historii jako legendarni miłośnicy przygody, poezji i sztuki. Amulety przedstawiają symbole zaczerpnięte ze starożytnej, północnoeuropejskiej  mądrości ludowej i z powodzeniem mogą być używane w magicznych celach.

ZOBACZ KOLEKCJĘ AMULETÓW INSPIROWANYCH KULTURĄ CELTÓW I WIKINGÓW >>

LAZELL_MD13LAZELL_TH03LAZELL_MT08

To tylko trzy przykłady pochodzące z tej – jednej z wielu nowych – kolekcji amuletów w CzaryMary.pl. Te wisiory wykonane zostały ze stopu najwyższej jakości brytyjskiej cyny nie zawierającej niklu i ołowiu, a także ze srebra i złota. Niektóre zostały gustownie ozdobione kryształkami Swarovskiego. Każdy z amuletów ma dołączony łańcuszek i, wraz z opisem jego działania opakowany jest w eleganckie plastikowe pudełeczko jubilerskie z nadrukowanym logiem kolekcji. Są idealne na prezent dla maga, wróżki i tych osób, które cenią sobie niezwykłą, magiczną biżuterię.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...