[Wyniki konkursu] Za co lubisz CzaryMary.pl?

ZwycięzcaNadszedł czas rozstrzygnięcia urodzinowego konkursu w serwisie Facebook. Niezmiernie miło nam było czytać Wasze odpowiedzi na pytanie za co lubicie nasz portal! :)

Każdy z uczestników konkursu otrzyma kod zniżkowy na zakupy, dodatkowym kuponem nagrodziliśmy 5 odpowiedzi. Sprawdźcie, jakie opinie zwyciężyły!

Lista zwycięzców – osób, które szczególnie doceniliśmy za odpowiedź na pytanie „Za co lubisz galerię CzaryMary”:

Miejsce 1: Aga Łubińska
Miejsce 2: Lucius Warren
Miejsce 3: Andżela Merkel
Miejsce 4: Katarzyna Kowalczyk
Miejsce 5: Mirka Sówka

Nagrodami są kody na zakup książek z Wydawnictwa Illuminatio, w dniu dzisiejszym zostały przekazane drogą mailową. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Nagrodziliśmy następujące wypowiedzi:

CytatUwielbiam Czary Mary za to, że za każdym razem gdy Was odwiedzam przenoszę się do cudownego magicznego świata. Poprawiacie mi humor, sprawiacie, że mogę poszerzyć swoją wiedzę ezoteryczną, powróżyć z kart Anielskich sobie i najbliższym, mogę obwiesić się amuletami , podarować bliskiej osobie czarodziejski kubek lub szlachetny kamień. Nigdy nie wychodzę od Was z pustymi rękami. KOCHAM CZARY MARY i czuje, że jest to odwzajemniona miłość!

Aga Ł.

CytatCzary Mary lubię najbardziej, ponieważ jest to pierwszy sklep ezoteryczny, w którym robiłem zakupy. Tutaj zapoznałem się z ofertą Tarota i wybrałem moją pierwszą talię, na którą teraz patrzę ze wzruszeniem. Tutaj również wybrałem moje pierwsze kamienie szlachetne, z którymi pracowałem na początku – ametyst, kryształ górski… To w Czary Mary kupiłem też kilka książek, które z pewnością pomogły mi na początkach mojej magicznej ścieżki… a także później. :) W Czary Mary zawsze natykam się na ciekawe promocje, no a niewątpliwym atutem jest błyskawiczna wysyłka! :) Gratuluję Czary-Mary dziesięcioletniej działalności i życzę kolejnych wielu lat!

Lucius W.

CytatZa puzzle, które namiętnie układałam całą ciążę a mąż sukcesywnie domawiał, i za wszystkie magiczne księgi, które uginają mój regał. To Białystok a nie Kielce, ale Łysa Góra dla czarownic :)

Andżela M.

CytatDzięki Wam wiem, że osób, które dostrzegają magię w codzienności jest dużo więcej, niż kiedyś sądziłam.
Pomagacie uwierzyć, że taki mały okruch świata, jakim jest jednostka ludzka, może naprawdę zmienić wszystko!

Katarzyna K.

CytatCZARY MARY POMAGA MI PRZEJŚĆ Z WIARĄ I NADZIEJĄ PRZEZ TRUDNE CHWILE W ŻYCIU CODZIENNYM, DZIĘKI WAM WIEM ŻE ŻYCIE JEST PIĘKNE I NIC NIE STOI NA DRODZE DO SZCZĘŚCIA I ZADOWOLENIA, DZIĘKUJĘ WAM ZA TO ŻE JESTEŚCIE :))

Mirka S.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...