CzaryMary.pl ma już 10 lat!

Minęło już 10 lat od chwili, gdy CzaryMary.pl rozpoczęło działalność :) Każda rocznica, a zwłaszcza ta okrągła, jest wspaniałą okazją do świętowania! Z tej okazji od 10.05.2014 r., do 19.05.2014 r., przez 10 dni CzaroMarowi Przyjaciele mają okazję świętować razem z nami korzystając z wielu atrakcji, jakie przygotowaliśmy! Zapraszamy!

CM_10ur2_599x150pxWśród atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy, są sposoby na oszczędzanie, gratisy oraz konkursy z cennymi nagrodami! Sprawdzić je i wybrać te najciekawsze dla siebie możecie na poniższej stronie:

ZOBACZ WSZYSTKIE URODZINOWE ATRAKCJE! >>

Zapraszamy szczególnie do konkursu na własnoręcznie wykonane zdjęcie z ulubionym produktem zakupionym w CzaryMary.pl :) Zdjęcia można zgłaszać do 14.05.2014 (środa). Sposób zgłaszania: mailowo na adres konkursy@czarymary.pl. A więc aparaty w dłoń i pokażcie nam, co najbardziej lubicie ze swoich CzaroMarowych zakupów! Nagrody są gwarantowane :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...