Odkrywanie wiedzy z przeszłych wcieleń

Douglas De Long przyszedł na świat z umiejętnością postrzegania ludzkiej aury, czakr, przewodników duchowych i aniołów. Korzystanie z tych zdolności utrudniał mu tryb życia jego rodziny, która musiała się często przeprowadzać i z czasem łatwość postrzegania niewidzialnych energii zaczęła u niego zanikać. W wieku 19 lat Douglas doświadczył wydarzeń z pogranicza życia i śmierci i wszystko do niego powróciło. Zajął się badaniami nad reinkarnacją i nieśmiertelnością ludzkiej duszy. Został doradcą duchowym, osobistym terapeutą regresywnym i specjalistą od czakr. Wraz z żoną mieszka w Skasatoon, gdzie prowadzą własną uczelnię De Long Ancient Mystery School.

9788363965440,1Douglas De Long otrzymał informację, że ma dzielić się posiadaną wiedzą, aby pomagała ona ludziom otwierać się i rozwijać ich wrodzone zdolności. Tak powstała książka „Podróże duszy. Techniki odkrywania i czerpania wiedzy z przeszłych wcieleń„. Autor udowadnia w niej, że docierać do poprzednich żyć można na wiele sposobów, używając różnych prostych metod pracy z wyższą jaźnią (m.in. wizualizacji i medytacji). Bazując na wieloletniej praktyce i wspierając się inspirującymi historiami swoich pacjentów, uczy jak swobodnie przemieszczać się pomiędzy kolejnymi wcieleniami duszy, wskazuje sposoby na ich badanie, odczytywanie i wykorzystanie w ten sposób zdobytej wiedzy w obecnym życiu.

Stosując techniki zaprezentowane w książce „Podróże duszy” odkrywasz na nowo wspomnienia i emocje z poprzednich wcieleń. Ponowne ich przeżywanie uwalnia od cierpienia i negatywnych uczuć,  które w nich właśnie mają swoje źródła. To są właśnie powody, dla których warto badać swoje wcześniejsze wcielenia – ich skutkiem mogą być uzdrowienie emocjonalne, fizyczne, uwolnienie się od lęków i fobii, zrozumienie i rozwiązanie problemów w relacjach z innymi ludźmi, odkrycie pochodzenia zdolności i cech charakteru. Dzięki temu masz szansę poznać historię swojej duszy – dowiedzieć się, kim jesteś, skąd pochodzisz i dlaczego jesteś na Ziemi teraz. Masz możliwość docenienia potencjału swojej duszy.

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...