CzaroMarownik 2014 w wiosennej cenie

Dziś dopiero pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, a ciepło wiosennego słońca stopiło już cenę Twojego Magicznego Kalendarza – CzaroMarownika 2014 w Magicznej Galerii CzaryMary.pl! Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego egzemplarza, teraz zamówisz go za jedyne 9,9 zł!

Illu_Czaromarownik_wiosna3Tylko do wyczerpania zapasu!

CzaroMarownik 2014 to coś więcej niż zwykły kalendarz… Mogli się o tym przekonać posiadacze CzaroMarownika z poprzedniego roku :) Wydanie na 2014 rok zawiera wskazówki z takich dziedzin, jak: magia finansowa, magia ochronna, praca z aurą, medycyna XXI wieku, wpływ diety na samopoczucie, naturalne metody uzdrawiania oraz wiele innych. A to wszystko w twardej, solidnej oprawie! Prezentuje się świetnie, jest praktyczny i przepełniony magią. Recenzje posiadaczy CzaroMarownika 2014 są jego najwspanialszą rekomendacją! Przeczytasz je na stronie pod opisem kalendarza. Polecamy gorąco, jeśli jeszcze nie posiadasz własnego egzemplarza – promocja jest aktualna tylko do wyczerpania zapasu CzaroMarownika w naszym magazynie.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...