Weekendowa Darmowa Dostawa z okazji Dnia Kobiet

W ten weekend, a konkretniej 8 marca, wszystkie Panie obchodzą swoje święto – Dzień Kobiet. Z tej okazji, w ramach prezentu, w CzaryMary.pl rozpoczął się Weekend Darmowej Dostawy!

Od 07.03 (piątek) do 11.03.2014 (poniedziałek)
Darmowa Dostawa w CzaryMary.pl już od 69 zł!

TK_dzien_kobiet_DD2_599x150px

Z myślą o Paniach wyszukaliśmy amulety, suplementy i naturalne kosmetyki dopasowane do kobiecych potrzeb – warto skorzystać z Darmowej Dostawy od 69 zł z okazji Dnia Kobiet!

  • Amulety dla Pań – wśród amuletów znajdziesz wisiorki, bransoletki, amulety runiczne na drewnie i lustrze, a także obrazy i wykonywany na zamówienie kubek z runicznym zapisem imienia. Z kamieni szlachetnych Paniom sprzyja szczególnie kamień księżycowy, awenturyn i kwarc różowy. Kobiecą energię wzmocni runa Berkano, warto też skorzystać z mocy run Uruz, Gebo i Fehu oraz  z ochronnej runy Algiz.
  • Suplementy dla zdrowia i urody – wśród nich, przykładowo: Witamina D pomagająca w utrzymaniu zdrowych kości i w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, Injuv – kwas hialuronowy wspomagający odnowę komórek i poprawiający wygląd skóry, czy Ubichinol – Koenzym Q – super paliwo dla naszych komórek.
  • Naturalne kosmetyki – Tu znajdziesz wybór naturalnych kosmetyków: kremów do twarzy i ciała, szamponów i odżywek do włosów, a nawet ekologicznych pas do zębów dla każdej Pani, która pragnie naturalnego piękna, życia zdrowo i w zgodzie z naturą. Ekologiczne kosmetyki pachną ładniej, są skuteczne i nie obciążają organizmu balastem zbędnych związków chemicznych.
1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...