Obietnica sukcesu

waskiKsiążka Obietnica sukcesu to już druga publikacja, po Sztuce kreacji marzeń Mike’a Dooley’a z serii INSPIRIO, która inspiruje czytelnika do nowych wyzwań i realizacji tego, czego pragnie się najbardziej. Jej autor, Michael Masterson, omawia mistrzowski plan – Twój własnoręcznie spisany projekt działania na osiągnięcie każdego celu – sprawdzoną strategia działania, dzięki której dokonasz natychmiastowych zmian i podwyższysz swoją produktywność w pracy. Nauczysz się tak zarządzać czasem, by osiągnąć maksymalną wydajność, uporządkujesz długoterminowe cele, a w końcu poznasz sekret 4-godzinnego dnia pracy.

Mistrzowski plan to umowa między osobą, którą jesteś dzisiaj, a tą, którą chcesz się stać – zdrową, bogatą, szczęśliwą i mądrą. Niezależnie od tego, czy twoim hobby jest pisanie pamiętnika i chcesz zostać pisarzem, czy posiadasz firmę i chcesz potroić zyski. O tym, czego potrzeba do dokonania w życiu diametralnej zmiany, Masterson mówi: „Nie ma większej przeszkody od braku działania” oraz „Dzięki podjęciu działania – nawet najmniejszego – twoje życie zacznie się natychmiast zmieniać„. Słuchając jego rad, wcielając je w życie – postępując zgodnie z mistrzowskim planem działania – Twoje życie zacznie się zmieniać na lepsze. A kiedy zobaczysz namacalne rezultaty, będziesz zadowolony, że zdecydowałeś się na zmianę.

Przeczytaj darmowy fragment książki OBIETNICA SUKCESU >>

 

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...