Jedna z najlepszych książek o zdrowiu

Książek o zdrowiu i uzdrawianiu jest cały ogrom. Czy jest jedna taka, którą można by było polecić osobie poszukującej  praktycznych wskazówek zdrowotnych z wiarygodnego źródła informacji? Jak najbardziej! Osobiście bardzo polecam „Biblię umysłu i ciała”.

Książka została napisana przez dr Marka Atkinsona – jednego z wiodących lekarzy medycyny zintegrowanej. Podstawą książki jest wieloletnie doświadczenie dr Marka Atkinsona z własnej praktyki lekarskiej, w trakcie której pomógł on tysiącom pacjentów pokonać wiele problemów zdrowotnych. Autor książki, wskazując możliwie najlepszą drogę do uzdrawiania i profilaktyki zdrowotnej, łączy wiedzę medycyny konwencjonalnej ze skutecznymi praktykami tzw. alternatywnego podejścia do zdrowia.

W książce znajdziemy m.in. porady, jak stworzyć własny, spersonalizowany program do osiągnięcia pełnego zdrowia, metody pokonania 14 głównych przeszkód, które dzielą nas od zdrowia i dobrego samopoczucia, jak również mnóstwo wskazówek jak poradzić sobie ze stresem, depresją, bolesnymi doświadczeniami z przeszłości oraz jak zarządzać emocjami.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...