Oczyszczająca modlitwa

Ho’oponopono wywodzi się ze starożytnej filozofii Huny. Huna wskazuje indywidualne drogi, które poprawiają komfort życia człowieka na wszystkich poziomach bycia, czyli na poziomie fizycznym, eterycznym, psychicznym, mentalnym i duchowym. Metoda Ho’oponopono proponuje podstawowe możliwości przywrócenia harmonii na każdym z wymienionych poziomów, usuwa także negatywne energie, których miejsce zajmuje bezwarunkowa miłość.

W książce Krystyny Kwiecinski Ho’oponopono – Oczyszczająca modlitwa znajduje się wiele przykładowych oczyszczających modlitw miłości, które można wykorzystać w różnych życiowych sytuacjach. Można stosować je w uzdrawianiu ciała fizycznego, duchowego i mentalnego, do rozwiązywania problemów rodzinnych, konfliktów grupowych czy kryzysów partnerskich.

„Stosując Ho’oponopono uzdrawiamy siebie i innych; poprzez miłość zdobywamy dojście do naszych serc”. Ho’oponopono możemy nazwać modlitwą miłości, uznać ją jako prośbę do boskości o usunięcie negatywnych energii, a powstałe po oczyszczeniu wolne miejsce, wypełnić miłością bezwarunkową.

W książce Ho’oponopono – Oczyszczająca modlitwa znajdziesz mnóstwo ćwiczeń do praktycznego stosowania w pracy indywidualnej i grupowej, wiele wskazówek, jak radzić sobie z codziennymi problemami w życiu dzięki zasadom Ho’oponopono. Znajdziesz w niej również szczegółowy opis reguł prastarej mądrości Huny, opisy ceremonii Ho’oponopono i modlitwy oczyszczające na różne sytuacje życiowe. Zawiera także słowniczek pojęć i nazw, w tym podział na rodzaje i stopnie Kahunów. A tak brzmi podstawowe hawajskie powiedzenie życiowe: „Holo Holo, pozostań zawsze bez stresu i w płynącej rzece dobrobytu”. Zapraszam do lektury dłuższego fragmentu książki >>

Renata N.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...